На Донеччині спалили будинок керівника БЮТ

270
На Донеччині спалили будинок керівника БЮТ

15 липня невідомі підпалили приватний будинок керівника Макіївської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" (Макіївка, Донецька область) Анатолія Токарєва, повідомляє сайт БЮТ.

"Прийшовши на свою садову ділянку, де знаходиться будинок, ми знайшли вигорілий лінолеум, закопчені вікна, згорілі мебл,і вся підлога була залита водою. Тобто хтось підпалив, а потім гасив пожежу у будинку. Вхідні двері були закриті. Я вважаю, що підпал був зроблений з метою тиску і залякування і пов'язую його зі своєю політичною діяльністю. Якби це були хулігани, вони знищили б увесь будинок, а не гасили його після підпалу", - сказав Токарєв.

Видео дня

На його думку, "цей випадок демонструє факт тиску на міську організацію".

"Ми пішли в опозицію, а значить у протистояння з владою, і, видимо, комусь це не подобається", - відзначив Токарєв.

Керівник міськорганізації звернувся в міліцію по факту підпалу.

"Я спілкувався зі своїми однопартійцями. Ми не можемо залишити цей факт без уваги, щоб завтра не підпалили комусь двері або квартиру. Випадки залякування в місті не нові для нас - під час періоду опозиції 2002-2004 років ми переживали всілякі нападки з боку місцевої влади. Сьогодні ті часи повертаються, а значить наше суспільство деградує. Дуже шкода", - резюмував Токарєв.

На виборах у місцеві органи влади через масові фальсифікації, тиск на членів комісій і спостерігачів від Блоку Юлії Тимошенко, навмисного зриву агітаційної роботи з боку місцевої влади, БЮТ набрав близько 2% голосів.