Американець відсудив 400 тис. доларів за імплантант у пенісі

168
Американець відсудив 400 тис. доларів за імплантант у пенісі

Американець Чарльз Леннон, 68 років, відсудив $400 тис. у компанії, що вживила йому в пеніс несправний імплантат Dura-2. Проблема в тому, що до кінця життя чоловікові доведеться жити з безперервною ерекцією.

Леннон зважився на операцію по імплантації за 2 роки до того, як на ринку з'явилася віагра. Імплантат складається з декількох пластикових дисків, що скріпляються пружинками з хірургічної сталі. Пружинки чинять тиск на поверхню дисків, що і викликає ефект імітуючий ерекцію. Для приведення члена в стан спокою пружини розтискали. Але з останнім у Леннона виникла проблема. Протягом останніх 10 років він живе з постійно ерогованим пенісом.

Видео дня

Через біль і збудження він не може обіймати людей, їздити на велосипеді, плавати або носити плавки. Він став відлюдником і навіть з онуками зустрічається рідко, соромлячись себе. І видалити імплантат неможливо. Як пояснив адвокат Леннона, у його клієнта хворе серце, так що будь-яка операція може бути летальною.

У 2004 році позов американця вже розглянули в суді. Тоді йому призначили як компенсацію $750 тис., що повинні були виплатити фірма-виробник імплантата корпорація Dacomed і страхова компанія. Але після апеляції відповідачів це рішення було відмінено. У п'ятницю верховний суд Род-Айленда зменшив суму компенсації до $400 тис.

- Я не знаю жодної людини, яка за будь-які, навіть найбільші гроші погодилася б опинитися в становищі мого клієнта, – відреагував на це рішення адвокат Леннона.

http://gazeta.ua/