Мороз звинуватив «Нашу Україну» у зриві переговорів по коаліції

174
Мороз звинуватив «Нашу Україну» у зриві переговорів по коаліції

Мороз звинуватив «Нашу Україну» у зриві переговорів по коаліції

Видео дня

Мороз виголосив з трибуни Верховної Ради заяву СПУ, у якій говориться що коаліційна угода між СПУ, «Нашою Україною» і БЮТ вже була майже готова, однак на заваді її підписання став конфлікт між «Нашою Україною» і БЮТ. 3 квітня пропрезидентський блок запропонував новий варіант коаліційної угоди, якою зокрема передбачається відміна конституційної реформи.

«3 квітня ми отримали новий текст угоди про коаліцію, який відкидає нас на два місяці назад», — заявив Мороз.

СПУ критикує запропонований "Нашою Україною" протокол про наміри учасників коаліції

Соціалістична партія критикує запропонований блоком "Наша Україна" для підписання протокол про наміри учасників демократичної коаліції. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба СПУ.

Лідер СПУ Олександр Мороз вважає, що запропонований протокол є відступом від попередніх домовленостей сторін, відображених у меморандумі про створення коаліції демократичних сил і тому не може бути підтриманий.

У зв'язку із цим Мороз закликав лідера блоку "Наша Україна" Юрія Єханурова й лідера блоку її імені Юлію Тимошенко прискорити формування парламентської коаліції на основі підписаного раніше меморандуму.

"Ще раз наполягаю на прискоренні домовленостей й узгодженні позицій між вашими блоками для того, щоб на основі меморандуму підтримати угоду про створення парламентської коаліції в перший день роботи Верховної Ради 5-го скликання", - цитується в повідомленні лист Мороза до Єханурова й Тимошенко.

Як повідомляло агентство, "Наша Україна" пропонує СПУ підписати протокол про наміри учасників коаліції демократичних сил.

СПУ й "Наша Україна" пропонують створити коаліцію з БЮТ у день початку роботи нового складу Ради.

Раніше політради СПУ й "Нашої України" схвалили створення коаліції з БЮТ.

27 березня СПУ й "Наша Україна" установили принципи меморандуму про створення коаліції.

За підрахунком Центральною виборчою комісією 100% протоколів у Раду проходять Партія регіонів - 32,12%, блок Юлії Тимошенко - 22,27%, блок "Наша Україна" - 13,94%, Соціалістична партія - 5,67% і Комуністична партія - 3,66%.