Поздравь «Обоз» с Днем рождения! Нам - два года

Поздравь «Обоз» с Днем рождения! Нам - два года

Скажіть, будьласка,яким чином у вас на сайті з'явилася диво-поетеса Анна Ахмєтова? :)))))) І в чому смисл її віршів? Дехто ж сприймає їх абсолютно серйозно і навіть дратується.

Видео дня

Анна Ахмєтова сама запропонувала свої послуги нашому сайту. Цікаво, хто сприймає її серйозно? Часом, бува не Янукович? А щодо смислу віршів, то вірші – це взагалі така річ, в яких кожен знаходить свій сенс.

Кто знакомиться с результатами голосования и комментариями к материалам сайта?

З результатами голосувань та коментарями до матеріалів, насамперед, знайомиться редакція. Для нас це дуже важливий інструмент інтерактивного спілкування. Читаємо, думаємо, робимо висновки.

В чому була головна помилка "Нашої України" у цій виборчій кампанії?

Важко сказати, бо остання кампанія «Нашої України» виглядає, як посібник з помилкових стратегічних та тактичних рішень. Точно можу сказати, що в фіналі кампанії «Наша Україна» втратила від того, що не змогла чітко назвати кандидатуру на посаду прем’єр-міністра та з якогось дива почала натякати своїм виборцям на можливість коаліції з Партією регіонів.

Томенко якось сказав, що "Ми будемо науково обгрунтовувати прийняття рішень, а не обгрунтовувати вже прийняті". Як Ви вважаєте, чи має це перспективу хоча б у столиці, яку він "кинув" і пишов "вище"? Це єдине,що може системно з’єднати нову різнобарвну Київраду та нового мера, процедурно заклавши механізми реалізації великих обіцянок. Коли народна мудрість "сім раз відмірь-один відріжь" стане практикою у прийнятті управлінських рішень?

Думаю, БЮТ помилився, не виставивши кандидатуру Томенка на посаду київського міського голови. В основі такого неправильного рішення, очевидно, лежала переоцінка потенціалу Омельченка. Історію назад не повернеш, але можу з впевненістю говорити, що якби серед кандидатів таки був Томенко, ці вибори виграв би саме він. Тим не менш, БЮТ має найбільшу фракцію в Київраді, і, якщо йому вдасться сформувати більшість, Блок нестиме відповідальність за ситуацію в місті.

Какие планы на будущее?

Купити новий велосипед, бо мій попередній «Команч» минулої осені в мене вкрали у власному під’їзді.

Весь текст веб-конференції можна прочитати на сторінці:

http://old.obozrevatel.com/ov4/new/240.html