БЮТ готовий брати владу в столиці і нести відповідальність за її розвиток

БЮТ готовий брати владу в столиці і нести відповідальність за її розвиток

Київська команда Блоку Юлії Тимошенко готова брати владу в столиці, яку БЮТу делегували кияни на виборах, та нести відповідальність за подальший розвиток міста. Про це заявив заступник керівника Центрального штабу БЮТ, куратор Києва від Центрального штабу і один з лідерів київського БЮТ Михайло Бродський, коментуючи на прохання журналістів ситуацію, що склалася в столиці після встановлення результатів виборів депутатів місцевих рад та мера Києва.

Видео дня

«Вибори в столиці завершилися, і треба визнати, проходили вони досить демократично, - заявив Михайло Бродський. – На жаль, були певні спроби підкупу виборців, але я дуже радий, що кияни навчилися брати пропоновані гроші, але голосувати по совісті, розуміючи, що передвиборчі подачки – це фактично повернення украдених у столиці і її мешканців грошей».

Коментуючи перспективи роботи новообраної Київради, Михайло Бродський підкреслив, що на виборах до міськради БЮТ переконливо переміг, набравши в столиці понад 40 відсотків голосів. «Столична команда Блоку Юлії Тимошенко готова до створення дієвої коаліції у Київраді, - зазначив Михайло Бродський. – Ми готові брати владу, яку делегували нам кияни, і брати на себе політичну відповідальність за те, що відбувається в Києві. БЮТ з перших днів починає виконувати обіцянки, дані киянам, основна з яких – забезпечити місту рівень життя, гідний найкращих європейських і світових столиць. Київ буде жити так само, як живуть Прага, Будапешт, Берлін, Рим, тощо».

За словами Михайла Бродського, фракція БЮТ у міськраді співпрацюватиме з новим, законно обраним Міським головою Києва Леонідом Черновецьким. «Кияни мудро розподілили відповідальність за розвиток столиці між Черновецьким, обравши його мером, та київським БЮТом, довіривши нашій команді право формувати більшість у Київраді, - вказує Михайло Бродський. – Що ж до минулого керівництва столиці, то їм треба зрозуміти, що демократія – це не лише чесні вибори, але й чесна передача влади. Тепер вже колишньому меру Олександру Омельченку треба навчитися програвати, адже те, що він робить зараз, лише підтверджує мудрість вибору киян, які вирішили починати жити по-новому. Треба ставити крапку. Омельченко повинен передати повноваження Черновецькому, нова Київрада має збиратися на сесію і починати працювати».

Михайло Бродський на прохання журналістів також прокоментував масові акції, що відбуваються під стінами Київради: «Так, сьогодні «Наша Україна» розмахує прапорами біля мерії на підтримку Черновецького. До речі, це та сама «Наша Україна», яка нещодавно висувала Олександра Омельченка на посаду мера, Омельченко був у них одним із лідерів, а його син залишився у списку «Нашої України». Справедливості ради треба сказати, що в «НУ» був і Черновецький. Так от, «Нашій Україні», з її набраними 8-ми процентами треба спочатку визначитися, хто ж їхній мер, є в них якась власна позиція, чи вони підтримують лише переможців? Маючи в Києві свого Президента, майже 80 відсотків підтримки на президентських виборах рік тому і 40 відсотків на виборах 2002 року, начальника міліції й інші важелі впливу – і при цьому набрати 8 відсотків, то їм взагалі треба сидіти тихо, а прапори здати в музей Помаранчевої революції, що знаходиться в Києво-Могилянській академії разом з Брюховецьким, який очолював список «НУ» у міськраду. Досить вже їм ганьбитися перед киянами!».