Одеса готується до гуморини

625
Одеса готується до гуморини

Славетна гуморина щороку відбувається у цьому місті 1-го квітня, в день сміху. Тож увага одеситів поступово переключається з виборів на святкування.

У цьому парку зберігаються усі декорації першоквітневих карнавалів за останні шість років. Але нинішнього першого квітня лише одна конструкція звідси візьме участь у святі. Бутафорський корабель уже пофарбували та підремонтували. Називається він «Останній із Чорноморського пароплавства». Гумор дещо похмурий, але влучний. Решту карнавальних декорацій зараз готують на Одеській кіностудії. Але покажуть їх лише першого квітня. Артисти – люди марновірні. В оргкомітеті Гуморини сьогодні спокійно: маршрути руху затверджені, спонсорські угоди підписані, біотуалети закуплені. Не заважатимуть руху учасників карнавалу і кілька наметів протестувальників проти результатів виборів, нАпнутих біля міськвиконкому. Маршрут карнавалу їх омине. Голова оргкомітету, – Тетяна Федірко, пропонує першого квітня нарешті відпочити від політики.

Тетяна Федірко, голова оргкомітету «Гуморини-2006»:

- Весь праздник у нас проходит под лозунгом «Отдохни от политики». Я думаю не только Одесса, но и вся Украина очень устала. Поэтому нужно посмотреть на все это именно с точки зрения юмора.

Головна подія Гуморини – карнавал та великий гала-концерт. Але масштабні святкування на локальних майданчиках триватимуть цілий день по всьому місту.

Очікують, що на перше квітня до Одеси лише автобусами з’їдуться п’ятнадцять тисяч туристів. Але більшість гостей прибудуть на свято залізницею. Тому реальна їх кількість щонайменше вдесятеро більша. При цьому з міського бюджету на організацію свята не візьмуть ні копійки. Усі витрати перекриють спонсори.

А місця на ВІП-трибуні під час карнавальної ходи навіть продаватимуть. Тож може вийде навіть трохи підзаробити.