В Україні є свій рядовий Сичов: «Діди» вбили солдата

В Україні є свій рядовий Сичов: «Діди» вбили солдата

Медведько: "Порушена вчора ж кримінальна справа, вона буде розслідувана..." Відеосюжет 1,24 Мб

Видео дня

(відео "5 каналу")

27 листопада у 169-му Навчальному центрі Сухопутних військ ЗС України, що у Чернігівській області, помер військовослужбовець строкової служби.

Як повідомили «Обозревателю» у прес-службі Міноборони, солдат загинув внаслідок нестатутних взаємовідносин у Збройних Силах України.

«Я вибачаюся перед батьками і рідними загиблого військовослужбовця за те, що ми не вберегли солдата», — повідомив під час сьогоднішньої прес-конференції Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Кириченко.

За його словами це перший за останні два роки трагічний випадок, коли «від рук казармених хуліганів, від нестатутних взаємовідносин у Збройних Силах України загинув солдат».

«За наказом Міністра оборони України я особисто прибув до 169-го Навчального центру для того, щоб очолити розслідування обставин, причин трагедії і знайти відповідь на питання, що треба зробити, щоб у майбутньому подібні випадки не траплялися», —генерал-полковник Кириченко.

Начальник Генерального штабу зазначив, що разом з ним у Деснянському навчальному центрі працюють слідчі військової прокуратури, СБУ, Військової служби правопорядку у ЗС України, комісії Генерального штабу та командування Сухопутних військ. За його словами, метою їх роботи є виявлення тих осіб, які скоїли цей злочин.

«Сьогодні вночі органами прокуратури були затримані два сержанти підрозділу, в якому служив загиблий військовослужбовець, які звинувачуються у скоєнні цього злочину», — поінформував він.

Генерал-полковник Сергій Кириченко також додав, що за попередніми даними розслідування злочин трапився близько опівночі з неділі на понеділок, коли до загиблого військовослужбовця були застосовані нестатутні методи впливу. О 5.20 понеділка сусід по ліжку виявив, що постраждалому погано. Вже за 15 хвилин у підрозділі працював фельдшер, військовослужбовця транспортували у госпіталь, але лікарі вже нічним не змогли йому допомогти і близько 6.50 солдат помер.

Нагадаємо, жахлива трагедія подібного роду сталася в Росії, де товариші по службі протягом тривалого часу знущалися і били рядового Сичова, який тепер залишився інвалідом.