Ющенко розчулився і визнав-таки Тимошенко професіоналкою

Ющенко розчулився і визнав-таки Тимошенко професіоналкою

фото персонального сайта Юлии ТимошенкоЛидер БЮТ Юлия Тимошенко празднует сегодня свое 46-летие. Как стало известно «Обозревателю», отмечает это событие Юлия Владимировна не в столице.

Видео дня

Соратник Тимошенко по БЮТ Александр Турчинов сообщил, что она с семьей находится у мамы в Днепропетровске. В связи с этим члены парламентской фракции БЮТ пока не определились с коллективной формой поздравления своего руководителя. Вероятно, этот вопрос во фракции станут курировать Александр Абдулин или Иосиф Винский.

Александр Турчинов признался «Обозу», что «уже успел поздравить Юлию Владимировну по телефону». Комментировать материальную составляющую своего поздравления отказался, отметив: «главное – не подарки, а уважение и любовь».

Під вечір Ющенко знайшов теплі слова для Тимошенко

У своєму вітанні Президент зазначив, що високо цінує внесок Юлії Тимошенко у зміцнення української державності. «Пишаюся, що у вирішальні для України дні ми були поруч і разом з українським народом виборювали правду й справедливість. Вірю – попереду нас чекають великі справи в ім'я України», – наголосив Глава держави.

Президент України побажав лідерці БЮТ доброго здоров'я та родинного затишку, політичного довголіття і життєвої наснаги для нових звершень. «Нехай усі Ваші задуми увінчуються успіхом, а професіоналізм та державницька діяльність сприяють утвердженню демократичних цінностей в Україні», – сказав він.