Янукович заховався від Голодомору в білоруських лісах

Янукович заховався від Голодомору в білоруських лісах

Сьогодні в Україні вшановують пам’ять жертв Голодоморів і політичних репресій. Відбувається низка заходів за участю перших осіб держави.

Видео дня

Однак прем’єр-міністр України на них не був помічений.

Вчора, перебуваючи у Мінську на саміті глав урядів держав СНД, Янукович сказав журналістам, що Голодомор 1932-33 років був трагедією не лише українців, а й усіх народів, що проживали на теренах СРСР.

«Ці роки, тобто 1932-1933, є чорною сторінкою в історії не лише українського народу, а й Росії, Білорусі, деяких інших країн», — цитує слова прем’єра прес-служба Кабміну.

Віктор Янукович пригадав, що йому неодноразово розповідала про жахи Голодомору бабуся, і підкреслив, що на пострадянському просторі дуже мало родин, яких би ця трагедія не торкнулася.

Де перебуває прем’єр-міністр сьогодні, «Обозревателю» не вдалося встановити, оскільки його прес-служба не відповідає на телефонні дзвінки. Щоправда Національне радіо вранці повідомило, що Янукович саме сьогодні планує відвідати могили своїх родичів у селі Януки Вітебської області.

Також нагадаємо, «Обозреватель» у розділі «Слухи» раніше висловлював припущення, що лідери антикризової коаліції підоть на поводу у Росії і не визнають Голодомор 1932-33 років актом геноциду українців.

Про рідне село Віктора Януковича читайте тут.

Як вшановували пам’ять жертв Голодомору в Україні можна дізнатися тут.