«Наша Україна» вибачила Ющенкові його «зраду»

«Наша Україна» вибачила Ющенкові його «зраду»

«Наша Україна» не ревнує Президента Віктора Ющенка до нового політичного проекту.

Видео дня

Про це заявив член Ради «Нашої України», народний депутат Петро Порошенко, повідомляє прес-служба НУ.

«Після того, як на з’їзді «Нашої України» Президент заявив, що він є, був і буде почесним головою «Нашої України», у нас не виникає ревнощів стосовно заяв Президента щодо його підтримки нового політичного проекту. Я переконаний, що такі заяви Президента мають на меті тільки одне — об’єднання демократичних сил. Він про це говорив відразу після президентських виборів. Цю ж мету переслідує і «Наша Україна», яка пішла на вибори блоком», — наголосив «нашоукраїнець».

За його словами, питання консолідації демократичних сил є надзвичайно актуальним. «Наша партія чітко розуміє, що це є те завдання, яке Президент поставив перед нами. На з’їзді ми запропонували форму виконання цього завдання — проведення помаранчевих форумів у всіх областях України, де мають бути представлені всі національно-демократичні сили», — розповів Порошенко.

Нагадаємо, вчора під час свого звернення до Українського народу з нагоди чергової річниці Помаранчевої революції Президент України Віктор Ющенко заявив, що підтримає у випадку створення нову політ силу, яка об’єднає національно-демократичні сили.

Під час останнього з’їзду «Нашої України» було вирішено провести помаранчеві форуми у всіх областях України, які матимуть на меті об’єднання всіх націонал-демократів.