newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Кіно українською: круглий стіл на державному рівні

156
Кіно українською: круглий стіл на державному рівні

У четвер, 16 листопада, о 12-00 в Кришталевій залі готельного комплексу "Київ" (вул. Грушевського, 26/1) відбудеться круглий стіл на тему "Український кінопростір – війна світів", присвячений вирішенню проблем, які перешкоджають дублюванню іноземних фільмів українською мовою.

Видео дня

До участі в обговоренні запрошені представники Секретаріату Президента, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, відомі кінорежисери, актори, кінокритики, кінодистриб’ютори. Зокрема, В’ячеслав Кириленко, Ганна Чміль (Голова Державної служби кінематографії), Юрій та Михайло Іллєнки, Богдан Бенюк, Олег Скрипка, Олег Михайлюта (Фагот, ТНМК), Остап Ступка, Дмитро Табачник.

Нагадаємо, що 18 жовтня цього року Апеляційний суд Києва прийняв рішення про скасування постанови "Деякі питання порядку розповсюдження і демонстрування фільмів" (№ 20 від 16 січня 2006 року), що встановлювала квоту обов’язкового дублювання, озвучення чи субтитрування державною мовою іноземних фільмів, які розповсюджуються для показу в кінотеатрах, публічного комерційного відео та домашнього відео в Україні (у відсотках загальної кількості фільмокопій): з 1 вересня 2006 р. – не менше 20; з 1 січня 2007 р. – не менше 50; з 1 липня 2007 р. – не менше 70. Позов до суду з приводу скасування подавали Асоціація "Сприяння розвитку кінематографа в Україні" і Дніпропетровське відділення Українського товариства сліпих.

Організатори запрошують журналістів висвітлювати роботу круглого столу. Щодо детальнішої інформації звертатися до Мар’яни Почтар - 8 (067) 509 57 36, [email protected].

Читайте також:

Кіно українською: Кириленко не відступає

Кіно українською: made in Russia