newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Українське кіно знов отримало міжнародний приз

1,0 т.
Українське кіно знов отримало міжнародний приз

У неділю, 12 листопада, у місті Брачіано, що за 40 кілометрів від столиці Італійської Республіки міста Рим, завершився 17-й міжнародний кінофестиваль військових кінодокументалістів „Армія та народи”.

Видео дня

Українських військових кінодокументалістів представляв на кінофорумі заступник начальника Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України підполковник Володимир Косенко, який представив на розгляд журі фестивалю документальний фільм „За други своя”, створений ним у співавторстві з Костем Крайнім.

Ця стрічка режисера Віктора Гнєнного, створена творчим колективом Центральної телерадіостудії МО України, здобула І премію міжнародного кінофоруму в номінації „Історія”.

Фільм „За други своя” розповідає про сучасне життя військовослужбовців Збройних Сил України, які 20 років тому стали на захист цивільного населення від радіаційного зараження під час Чорнобильської катастрофи.

- Порівняно з номінантами в інших категоріях наш фільм про людей у погонах, які і сьогодні сумлінно виконують поставлені службові обов’язки, викликав найбільш бурхливий сплеск оплесків і у залі, де фільм переглядали члени журі, і там, де сиділи глядачі, - підкреслив підполковник Володимир Косенко.

Керівництво Центральної телерадіостудії Міністерство оборони України висловлює щиру подяку колективу Головного управління розвідки МО України та особисто його керівникові Олександру Галаці, а також військовому аташе України в Італійській Республіці підполковнику Андрію Романенку за сприяння у підготовці та представленні фільму на 17-му міжнародному кінофестивалі військових кінодокументалістів „Армія та народи”.