Кушнарьов носить костюми по $3-5 тисяч

Кушнарьов носить костюми по $3-5 тисяч

На останньому засіданні Верховної Ради ”регіонал” Євген Кушнарьов, 55 років, дорікнув лідерці БЮТу, що та носить занадто дорогі прикраси. Перед цим Юлія Тимошенко, 45 років, представляла законопроект про скасування депутатських пільг.

— Юлия Владимировна, да одного жемчужного ожерелья на вашей шее достаточно, чтобы среднестатистическая украинская семья безбедно жила пять лет, — заявив він із трибуни.

Тимошенко всміхнулася і закивала головою. А потім зняла з шиї намисто, підбігла й кинула його перед Кушнарьовим.

— Мне ваши цацки не нужны! Сдавайте их в фонд помощи бедным! — вигукнув ”регіонал”.

Тоді намотав прикрасу на мікрофон і пішов. За якийсь час Тимошенко вийшла на трибуну, підняла в руці намисто й оголосила:

Видео дня

— Я візьму три-чотири депутати на експертизу. Це біжутерія і тут немає жодної жемчужини!

Тимошенко віддала намисто журналістам, які звернулися до експерта-ювеліра. Той сказав, що біжутерія найімовірніше куплена в одній із близькосхідних країн за $300–400.

Сам Євген Кушнарьов носить костюми за $3–5 тис. Розповідає, що купує одяг від ”Стефано Річі”. Такому вбранню віддають перевагу, наприклад, прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер та американський актор Том Круз. Ще Кушнарьов одягає речі від ”Каваллі” та ”Бріоні”. Їздить на ”БМВ” сьомої моделі, яка коштує близько $80 тис.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ

фото официальный сайт БЮТЮлія Володимирівна не поступається Євгенові Петровичу в любові до дорогих речей. Вона носить одяг французької фірми ”Луї Віттон”. На парламентські засідання приходила у сукні з весняно-літньої колекції-2006, яка коштує $3 тис., та вовняному костюмі за $2300. Біла із золотими застібками сумочка Тимошенко, цієї ж фірми, коштує $730. Загалом, за підрахунками журналістів, торік на одяг лише від ”Луї Віттона” Юлія Володимирівна витратила $31,5 тис.

Інші народні обранці вдягаються не дешевше. Депутати-чоловіки носять костюми найкращих світових фірм — ”Бріоні” та ”Зіллі”. Їхня вартість коливається від 20 до 27 тис. грн. А координатор парламентської більшості Раїса Богатирьова ходить із портфелем від ”Луї Віттона” за $1510.

За різними оцінками, зараз у Верховній Раді понад 400 депутатів-мільйонерів і мультимільйонерів. Вони не соромляться демонструвати своїм виборцям дуже дорогі аксесуари. Так, годинник донецького мільярдера Рината Ахметова ”Вашерон Константін” коштує більше $500 тис. Він одягає його, коли йде до парламенту. Соратник Ахметова Борис Колесников у Раді звіряє час за годинником німецької фірми ”A. Ланґе унд Зоне” за 80 тис. грн. Але на святкуванні 70-річчя футбольного клубу ”Шахтар” на лівій руці депутата ”ГПУ” помітила всіяний діамантами ”Бове”. Експерти оцінили його у півмільйона доларів. Сам Колесников згодом зізнався, що годинник коштує $200 тис.

Лідер Компартії Петро Симоненко носить ”Франк Мюллер” за $50 тис. ”Бреґо” Петра Порошенка з ”Нашої України” коштує $46 тис. Інший ”нашоукраїнець” — Олександр Третьяков — має ”Улісс Нардін” за $50 тис.

Юлію Тимошенко й раніше намагалися спіймати на любові до розкішних прикрас. 2002 року під час теледебатів Інна Богословська дорікнула колишній ”газовій принцесі”, що вона носить дорогі сережки. Але тоді на лідерці БЮТу їх не було.

Сама Юлія Володимирівна теж користувалася цим прийомом — і більш вдало. 24 вересня 2002-го тодішній генпрокурор Святослав Піскун доповідав у Верховній Раді про антипрезидентську акцію ”Повстань, Україно!”. Тимошенко проходила повз нього. Раптом схопила Піскуна за руку і сказала у мікрофон, що його годинник коштує більше $10 тис. Генпрокурор відскочив убік, але Тимошенко не відставала. Тож Піскун зняв годинника з руки й підняв угору. Опозиціонерка кілька разів підстрибнула, щоб забрати його. Але дотягнутися не змогла.