УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Через Черновецького Бродський всю ніч на суботу писав листи

219
Через Черновецького Бродський всю ніч на суботу писав листи

Михайло Бродський вимагає від керівників держави, уряду, опозиції, а також правоохоронних органів припинити тиск Леоніда Черновецького на начальника київської міліції Віталія Ярему, який столичний градоначальник здійснює з метою запобігти розслідуванню корупційних діянь Ігоря Лаврова, депутата Київради від Блоку Леоніда Черновецького.

Видео дня

Бродському також стало відомо, що заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін вимагає від Віталія Яреми передати з МВС до Генпрокуратури розслідування справи Ігоря Лаврова, якого 27 жовтня було затримано на місці злочину під час спроби отримати хабара і перепроваджено до Голосіївського райвідділу міліції.

«Туди одразу з метою тиску на правоохоронні органи прибув лідер фракції Блоку Черновецького в Київраді Денис Комарницький, а сам Черновецький почав пресувати Віталія Ярему, - розповідає Бродський. - Ярема про затримання Лаврова поінформував міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, про ще мені розповів сам Луценко під час телефонної розмови. Переконавшись у безперспективності тиску на Ярему, Черновецький підключив до противправних дій свого друга Рената Кузьміна, якого нещодавно хотів просунути на посаду прокурора Києва і який нині працює заступником Генерального прокурора. Про те що Кузьмін – друг Чернівецького, мені колись говорив сам Черновецький, - заявляє Бродський. – І от тепер не в службу, а в дружбу Кузьмін вимагає від МВС справу Лаврова з однією метою – аби її замилити».

Бродський вимагає від Генерального прокурора Олександра Медведька припинити втручання свого підлеглого Кузьміна у справу Лаврова, «яка в даному випадку може здійснюватися лише в інтересах Черновецького».

Бродський вважає, що «лише суд має визначитися щодо Лаврова, а справедливе розслідування його справи, позбавлене впливу Черновецького, стане тестом на здатність держави боротися не лише з хабарниками-пішаками, але й з високопоставленими корупціонерами».

Із відповідними зверненнями із закликом взяти справу під особистий контроль та приділити їй належну увагу Бродський в суботу зранку звернувся до Генерального прокурора Кузьміна, голови МВС Юрія Луценка, а також до Президента Ющенка, Прем’єр-міністра Януковича, Голови Верховної Ради Мороза, лідера опозиції Юлії Тимошенко, координатора парламентської більшості Раїси Богатирьової.