«Вєрванна» не бачить нашоукраїнців в опозиції

«Вєрванна» не бачить нашоукраїнців в опозиції

12 жовтня Віра Ульянченко відзначила своє 100-денне перебування на посаді голови Київської обласної державної адміністрації. На зустрічі з профспілковим активом області вона обговорила проблеми фінансування соціальних галузей, зокрема – культури. За її словами, неналежна увага до цих питань призводить до наркоманії та дитячої злочинності.

Видео дня

Ульянченко розповіла на зустрічі про свої наполеонівські плани: розвиток промислових зон у Київський області, будівництво соціального житла та державних готелів в містах-супутниках. Соціальне житло створюватиметься не лише для молоді, але й для літніх людей. При цьому губернатор запевняє, що виселяти силою старців зі столиці ніхто не збирається, це відбуватиметься на добровільній основі. Фінансування соцжитла вона планує здійснювати частково з бюджету КМДА, а від себе дасть під спеціальне житло землю.

Коментуючи на прохання журналістів нові призначення в Секретаріаті Президента. За словами губернатора Київщини, новопризначена команда президента - бойова та ефективна.

Натомість заяви про звільнення «помаранчевих» міністрів з уряду Януковича Ульянченко не схвалює: на її переконання, міністри, які потрапили в уряд за президентською квотою – Тарасюк і Гриценко - мають залишитися при владі, як і решта пропрезидентських чиновників. Тим часом «Наша Україна» має використати максимальні можливості для продовження широкої коаліції.

На переконання Ульянченко, «Нашій Україні», як і лідерам антикризової коаліції, не варто відкидати Універсал, який зменшив розкол в Україні.

фото Толстый и Тонкий/ОБОЗ