18 сентября • обновлено в 16:50
МоваЯзык
Блоги Мир

/ Новости политики

З 1 вересня терміни реєстрації малого бізнесу буде скорочено до одного дня

196

Принципова позиція Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва України полягає у збереженні функцій держреєстрації та контролю за ліцензійною діяльністю за спеціально уповноваженим органом, яким є Держпідприємництва, а в перспективі - Нацкомісія з питань регуляторної політики та підприємництва. Про це заявив голова Комітету Андрій Дашкевич.

На сьогодні створено ДП "Державний ресурсний центр", і держава повністю оволоділа ситуацію у цій сфері. Новостворене державне підприємство адмініструє Єдиний держреєстр суб'єктів підприємницької діяльності, а це близько 14 млн записів, та забезпечує його роботу відповідним програмним продуктом.

Уже з 15 серпня як експеримент у Києві запрацює режим електронного обміну даними між державними реєстраторами та органами, в яких провадиться постановка підприємців на облік. На думку голови Держпідприємництва, це дасть змогу скоротити терміни реєстрації бізнесу та післяреєстраційних процедур до одного дня. Якщо експеримент виявиться вдалим, то така система зможе запрацювати на загальнонаціональному рівні з 1 вересня.

http://www.kmu.gov.ua/

Не пропусти молнию! Подписывайся на нас в Telegram

Новости политики

Топ-публикации

Топ-блоги