"Модний ОБОЗ": День народження "Марокани"

1,3 т.
'Модний ОБОЗ': День народження 'Марокани'

15 липня, в п’ятницю, «Марокана» зібрала найбільш  дорогих гостей на свій другий День народжения – найочікувану вечірку, котра відбувається лише раз на рік!

Усі, хто в цей вечір прийшли привітати "Марокану" з Днем народження, знали, що їй виповнилось два роки. За цей час "Марокана"  досягла приголомшливих результатів і по праву завоювала статус модного й популярного закладу. Але насправді "Марокана" – це не стільки приміщення або кухня і бар, це - перш за все атмосфера… і люди, котрі її створюють. Всі розуміють, що успіх ресторану напряму пов’язаний з його гостями, людьми, котрі володіють вишуканим смаком і є законодавцями моди.

Відкриття "Марокани" два роки назад започаткувало появу нової мережі елітних ресторанів Carte Blanche . До її складу сьогодні входять п’ять закладів– ресторан «Конкорд», Fashion Cafe «Марокана», ресторан-лаунж «Decadence House», новий ресторан на Дніпрі «Маячок» і найдавніша київськая ресторація «Курені».

Аристократизм і витонченість Європи, вишукана таємничість Сходу, яскраві кольори і запальні ритми Африки – все це вже знайоме… Але сучасний світ затісний, і асиміляція культур породжує надзвичайно гарні і чарівні суміші, такі як, наприклад, Fashion Cafe «Марокана».

“ Marokana‘s Birthday Party ” подарувала всім гостям вечора величезну кількість приємних емоцій та цікавих зустрічей, нових знайомств. Чарівні дівчата демонстрували колекцію елітних окулярів, представлених салоном вишуканої оптики EYE Q Optic.  У колекції були представлені моделі марок – Roberto Cavalli , Exte , Chanel , D & G , PRADA .Дизайн приміщення – экзотична країна Марокко з модними сучасними елементами. Яскраві і теплі кольори, чеканка і різьблення, зручні дивани, м’які подушки, меблі натуральных відтінків. Усі ці елементи, що створюють незабутню атмосферу затишку, релаксації і задоволення, ретельно підбирались в Марокко і у Франції.