newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Леонід Кравчук: «Без грошей провести вибори сьогодні неможливо»

1,5 т.
Леонід Кравчук: «Без грошей провести вибори сьогодні неможливо»

Лидер парламентской фракции СДПУ(о) Леонид Кравчук советует министрам копить деньги на выборы, сочувствует Тимошенко и слышит "як тріщить рядно".

Видео дня

– Соціалісти в уряді. Чи є в такого уряду перспективи? Чи є перспектива в соціалістів, якщо вони в уряді? І взагалі це колізія чи ні?

–Уряд має бути не поділений на соціалістів, націоналістів, інтернаціоналістів і т.д. Це має бути команда з єдиною філософією. Зараз цього в уряді нема. Так сформував уряд президент. Уряд складається з багатьох груп, вони вже навіть і згрупувалися за партійними ознаками. І кожен тягне рядно на себе. Кожен хоче в уряді щось заробить для себе.

Вся як було так і продовжується. Хтось хоче використати свою галузь, щоб набрати трошки собі грошей на вибори. А Україна на другому плані.

Ми це бачимо. Тому я завжди повторюю: якщо ми хочемо мати уряд, який буде виконувати рішення Прем’єр-міністра, Верховної Ради і Президента, то не втручайтеся у розпорядницькі функції Прем’єра.

Сьогодні міністрам дають доручення: Президент – поза прем’єром, Зінченко – поза Прем’єром, Порошенко – поза Прем’єром, Третьяков – поза Прем’єром. Де в світі можна знайти уряд, який би ефективно працював при такому ставленні?

Це нереально!

Все має йти через прем’єра. Якщо ви доручили прем’єрові і йому довіряєте, то є указ, є закон і можете проконтролювати, якщо виникають питання. А свідомо створювати ситуацію дезорганізації?! Ясна річ, уряд не може працювати. І я не заздрю Юлії Володимирівні.

– Співчуваєте ій?

– Співчуваю. Як такій жінці справлятися з такими, вибачте, мордоворотами, які не можуть організувати так, щоб хтось один відповідав за свою справу?

– Це проблема Прем’єра чи решти?

– Це проблема Президента. Тому що він формує уряд. Якщо почне діяти з першого січня конституційний закон, тобто нова редакція конституції, тоді тут (у ВРУ – ред.) буде формуватися уряд. А зараз повністю сформував уряд Президент. Повністю! Всі призначені указами президента. Значить, має їх він зібрати і навести лад у своїй хаті.

А хто ще може? Нема ж іншої людини сьогодні з такими повноваженнями, як в президента. Або він не хоче, або він не може, або я, зрештою, не знаю що відбувається.

– Ви сказали що частина членів Кабінету міністрів просто заробляють гроші на вибори.

– Безумовно.

– Ця репліка стосується також і соціалістів?

– Безумовно. Всіх стосується без винятку.

– Це їм допоможе? Тобто гроші допоможуть на цих виборах?

– Знаєте, тяжко мені вже сказати, що кому допоможе? Але я не можу сказати, що соціалісти не мають підтримки в народі. В них є підтримка, в них є імідж, в них є якийсь шанс. А без грошей провести вибори сьогодні неможливо.

http://www.fraza.com.ua