newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Україна готова переглянути візовий режим з Туреччиною

195
Україна готова переглянути візовий режим з Туреччиною

Україна готова переглянути візовий режим з Туреччиною. Про це сказав в Києві Президент України Віктор Ющенко в інтерв’ю турецьким журналістам.

Глава Української держави нагадав, що на даному етапі Україна «серйозно переглядає свою візову політику в бік її лібералізації» і вже скасувала візовий режим для громадян країн-членів Євросоюзу. В. Ющенко зазначив, що зараз Україна розглядає можливість прийняття аналогічного рішення стосовно ряду інших держав, які не входять до ЄС.

«Ми готові серйозно переглянути візовий режим, у тому числі й з Туреччиною», – сказав Президент, додавши, що йдеться як про строки, на які видаються візи, так і про плату за їх отримання.

Видео дня

Водночас В.Ющенко підкреслив, що лібералізуючи візову політику, Україна має забезпечити безпеку своїх національних кордонів.

«Безумовно, паралельно ми повинні дати відповідь, як формувати безпеку з таких питань, як міжнародний тероризм, обіг наркотиків, торгівля людьми. Тому я з нетерпінням чекаю дискусії з турецькою стороною стосовно взаємної лібералізації візового режиму», – зазначив Президент України.

В.Ющенко підкреслив, що в цьому питанні «Україна останньою не буде».

Глава Української держави також наголосив, що протягом останніх 2–2,5 місяців Україна серйозно лібералізувала свою тарифну політику, переглянувши митні тарифи у бік їх зменшення.

«Я думаю, це також значною мірою нормалізує процедури, в тому числі і догляду, який здійснювали прикордонні та митні служби», – сказав В. Ющенко, нагадавши, що зараз Україна наводить порядок у роботі цих служб.

http://www.president.gov.ua/