У Дніпропетровську голодують комунальники

204
У Дніпропетровську голодують комунальники

Другий день поспіль під стінами Дніпропетровської міської ради голодують четверо працівників ЗАТ «Дніпрокомунтранс», вимагаючи підвищення тарифів на утримання будинків і прибудинкових територій в обласному центрі.

Видео дня

«Немає сили далі працювати. Техніка на межі зношення. Зарплата — 600 грн для водія сміттєвоза, який встає о шостій ранку, — хіба це зарплата? Запчастини дорожчають. Якщо не будуть прийняті нові тарифи — підприємство на межі зупинки. Ми вимагаємо економічно виправданих тарифів. Не більше і не менше», — так пояснив вимогу учасників акції протесту один із голодуючих, водій ЗАТ «Дніпрокомунтранс» Володимир Остапенко. Він також висловив впевненість у тому, що підвищення тарифів позитивно вплине не тільки на фінансовий стан підприємства і зарплату його працівників, а й дозволить підвищити якість житлово-комунальних послуг: «Ми зможемо придбати запчастини, нові автомобілі».

Володимир Остапенко також розповів, що вимоги учасників акції були передані до виконкому міськради ще в перший день акції, однак за добу, що минула, влада на них ніяк не відреагувала.

«До нас підходили тільки журналісти. Із міськвиконкому — ніхто не виходив», — зазначив Володимир Остапенко, і додав, що «завтрашній день вирішить все»: якщо депутати Дніпропетровської міської ради не підтримають підвищення тарифів, то акція протесту буде продовжуватись.

Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», депутати Дніпропетровської міської ради четвертого скликання на своїй черговій, 31-ій сесії 30 листопада відмовилися розглядати питання про скасування підвищення тарифів для населення на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, яке, згідно з рішенням виконкому від 31 жовтня, мало набути чинності 1 грудня 2005 року.

Як стало відомо інформагентству «Придніпров’я», за розгляд цього питання на сесії проголосували 25 депутатів, проти —19, утрималися — 21. Після голосування, на знак протесту проти рішення сесії, члени фракції Комуністичної партії України покинули залу засідання.