У Бразилії по-своєму зустрічають Новий рік

189
У Бразилії по-своєму зустрічають Новий рік

Місцеві мешканці пригадують, як подібні обряди відбувалися сотні років тому. Вони намагаються відтворити споконвічні традиції. Група корінних жителів Бразилії зібралася на найвідомішому пляжі Ріо-де Жанейро – Копакабані. Вони вирішили віддати данину морському богові Єманья. Вони прикрасили узбережжя квітами та зіллям.

І повели свій ритуальний танок. В такі спопосби вони задобрюють морського бога, щоб той не гнівався і не влаштовував буревіїв.

Хенріке Сейксас, Представник муніципалітету:

- Не лише на цьому узбережжі відбуваються такі старовинні обряди. Вони триватимуть аж до 31 грудня. Чимало людей хотіли відновити цю традицію і ми влаштували це святкування.

Щоб узяти участь у новорічних святкуваннях до Ріо цими днями приїхали понад 600 тисяч туристів взяти участь у карнавалах. А тут ще й можна можна побачити обряди та стародавні святкування корінних жителів.

Видео дня

Анна Антонова, туристка:

- Так все гарно. Я вперше бачу щось подібне. Це дуже вражає!

Окрім веселощів, бразильці не втрачають нагоди попросити у морського бога здійснення бажань. Для Фернандо Кодьєро, який вже кілька років на пенсії і плекає надію, що про таких, як він уряд піклуватитмеиться у новому році більше. Він поставив пляшку з шампанським у саморобний човен і відправив його у море.

Фернандо Код’єро, пенсіонер:

-Сподіваюся ЄМанья розкриє очі бразильських політиків і вони в новому році правильно керуватимуть державою.

Місцева влада дозволила проведення цієї акції. На думку урядовців, святкування дозволять ближче познайомитися із культурою Бразилії. А туристи мають змогу побачити не лише розкіш та екзотику, а й прадавні звичаї.