newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Затримали найкривавіше злочинне угруповання Гіві Немсадзе

1,1 т.
Затримали найкривавіше злочинне угруповання Гіві Немсадзе

У вівторок керівник донецької міліції Михайло Клюєв зробив сенсаційну заяву про затримання найкривавішого злочинного угруповання України під керівництвом Гіві Немсадзе. Банда мала зв'язки з чиновниками та депутатами найвищого рівня. На рахунку угруповання 57 вбивств підприємців та конкурентів з інших угруповань починаючи з 90-го по 2002-й рік.

Видео дня

Вбиваючи підприємців, банда захоплювала їхній бізнес. Тому бойовики Немсадзе володіли майже двомастами підприємствами у сфері пального та горілчаної продукції. У бандитів вилучено більше 300 одиниць вогнепальної зброї, у тому числі гранатомети та вибухівка. На сьогодні затримано 11 членів угруповання.

Михайло Клюєв, начальник УМВС України в Донецькій області:

- Сегодня, не раскрывая тайны следствия, я вам могу рассказать следующее. В 2005 году уголовным розыском Донецкой области обезврежено Самое влиятельное, кровавое, жестокое преступное сообщество лидером которого являлся Гиви Немсадзе. (...) Все члены группировки это молодые люди из числа спортсменов, которые вначале занимались рекетом, выбиванием долгов. Членов банды лично отбирал Немсадзе. Критериями были преданность, дерзость, жестокость...