newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

У Запоріжжі спостерігачів Ющенка не допускають на виборчі дільниці

207
У Запоріжжі спостерігачів Ющенка не допускають на виборчі дільниці

"Для нас день виборів розпочався ще вчора, коли ми цілий день розвозили районами наших спостерігачів, яких не хотіли допускати до виборчих дільниць", - заявив народний депутат, керівник запорізького штабу Віктора Ющенка Сергій Соболєв.

Видео дня

За його словами, під час розвезень стався інцидент. На колону, яку супроводжувала машина Соболєва, було скоєно напад — зловмисники розкидали на дорозі шипи. Машину, з якої розкидали шипи, було ідентифіковано, зловмисників затримано, але досі жодної реакції ні з боку ДАІ, ні з боку СБУ немає.

Спостерігачі та члени дільничних комісій від Віктора Ющенка досі відстоюють свої права в суді. Але Соболєв пообіцяв, що до обіду всі люди будуть на своїх місцях.

Серед інших порушень Сергій Соболєв назвав зафіксовані випадки, коли одна людина кілька разів голосувала за відкріпними талонами. Але основну масу фальсифікацій слід чекати в обід: зараз автобуси "Мотор Січі" та "Запорожсталі" (підприємств, які підтримали прем'єра) масово вивозять "козачків" для голосування в селах області.