newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Томенко наполягає на ретельному обстеженні здоров'я Януковича

231
Томенко наполягає на ретельному обстеженні здоров'я Януковича

"Якщо тема здоров'я кандидатів в президенти є настільки важливою для деяких народних депутатів, як вони показали сьогодні в парламенті, я пропоную сьогодні ж скласти парламентську слідчу комісію для розслідування подій в Івано-Франківську", - заявив Микола Томенко, довірена особа кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка.

Видео дня

Як повідомляє прес-служба центрального виборчого штабу В.Ющенко, Н.Томенко погодився з тим, що стан здоров'я майбутнього Президента дуже важливий. "Оскільки комісія з розслідування стану здоров'я Віктора Ющенка вже існує, пропоную негайно скласти слідчу комісію для обстеження також другого кандидата", - сказав народний депутат.

На його думку, не можна припустити, щоб Головнокомандуючим і Президентом України стала людина, у якої наступає колаптоїдний стан після удару яйцем.

"Цілком можливо, Віктор Федорович вимагає серйозного лікування, - припустив депутат. – Для повного рівноправ'я кандидатів і ради національної безпеки народ повинен знати все про його здоров'я".