УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Головний тюремник: у Тимошенко впав тиск після 30 хвилин у душі

228
Головний тюремник: у Тимошенко впав тиск після 30 хвилин у душі

Голова Державної пенітенціарної служби Олександр Лісіцков запевняє, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко відчула себе зле після прийняття душу, але свідомість не втрачала. Про це він заявив журналістам у Верховній Раді, коментуючи заяву Олександра Турчинова про те, що Тимошенко 6 січня на дві години втратила свідомість.

Видео дня

"Тимошенко прийняла душ, хвилин 30 була в душі, після цього відчула недомагання. Вона попросила співкамерницю запросити лікаря. Буквально впродовж 4 хвилин прибули черговий лікар та медсестра, вони поміряли пульс. Тиск дійсно був понижений", - сказав Лісіцков. Далі, за його словами, Тимошенко зробили ін'єкцію, після цього через 5-10 хвилин тиск стабілізувався до показника 100 на 60. Однак він заперечив, що Тимошенко втратила свідомість.

"Я в цей момент не був, але я знаю, що вона свідомість не втрачала. Може, у неї запаморочилося в голові під час падіння тиску. Це буває, кожен з нас, хто був у лазні, у парилці парився, виходив, і в нього голова паморочилася", - сказав він.

Заступник міністра охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко, яка входить до комісії МОЗ щодо нагляду за станом здоров'я Тимошенко, розповіла, що комісія прибула до колонії близько першої години ночі. "Я Тимошенко не бачила без свідомості. Вона поскаржилася на запаморочення. Коли ми приїхали, стан її здоров'я був задовільний. Лікування вона переносить нормально, я буквально сьогодні знову телефонувала, і загрози життю не виявлено", - сказала вона.

Моїсеєнко також спростувала інформацію про те, що Тимошенко не може самостійно пересуватися. "Вона ходить, вона пересувається, вона сильна жінка, вона піднімається", - сказала вона. "Є певний больовий синдром, але при такому захворюванні найголовніше – це рух, його треба відновлювати і посилювати. Якраз для цього потрібен комплексний масаж та лікувальна фізкультура", - зазначила Моїсеєнко.