Примите участие
в розыгрыше
Android смартфона Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Селяни - це ЩИТ від рейдерів

686Читать материал на украинском

При веденні сільськогосподарського бізнесу на сільських територіях повинен бути постійний контакт з мешканцями села, так як селяни, пайовики можуть відігравати іноді вирішальну роль так званного щита , який захищає підприємтво від протиправних дій рейдера.

Саме така співпраця може стати вирішальним моментом у боротьбі за підприємство та його активи.Деякі керівники господарств в Україні не підтримують нормальних людських та фінансових відносин злюдьми, які виступають орендодавцями або працівниками такого підприємства. Керівникам сільськогосподарських підприємств здається , що платити мінімальну , середню,а декому високу заробітнуплату своїм працівникам уже є запорукою успіху. Це хибна точка зору . Такий керівник може втратити земельний банк через поганий контакт з пайовиками і селянами , а у випадку рейдерського захоплення вони не допоможуть відстояти підприємство . Тому, як показує практика,якщо кредиту довіри мало , то необхідно «спуститися» на землю і повернутися до людей обличчям та налагодити добрий контакт в усіх аспектах ,тоді ніякі рейдери не страшні. Переважно рейдерські захоплення розпочинаються саме від переоформлення договорів оренди землі та додаткових угод до них.

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги