ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Напад – не найкращий захист

602Читать новость на украинском

З наближенням Олімпіади в Пхенчхані США все більше турбуються з приводу ядерної загрози з боку КНДР. Зараз це проявляється в активних діях американців і їхніх союзників щодо захисту від потенційної загрози. Але час показує, що оборонні дії не тільки не зупиняють, а навпаки, провокують Північну Корею на більш агресивну риторику.

У результаті напередодні Олімпіади на півострові створюється безпрецедентна напруженість. До громадськості час від часу доходить інформація або про термінову евакуацію американських дипломатів з Південної Кореї, або про проведення військово-морських навчань біля узбережжя півострова. Тепер же в загальному доступі виявився документ про те, що Бюро дипломатичної безпеки посольства США в Сеулі планує провести спільні тренування з посольством Японії в Південній Кореї щодо захисту персоналу, а також вислати союзникам рекомендації щодо дій в умовах зростаючої небезпеки.

https://photouploads.com/images/0512a9.jpg

Термінова евакуація сімей представників дипмісії США з Південної Кореї, посилена підготовка американських і японських дипломатів до дій в екстрених ситуаціях - все це пов'язано з наявністю у США оперативної інформації про зростаючу загрозу диверсій з боку Північної Кореї. Питання тепер тільки в тому, чи не сприймуть в КНДР ці дії як сигнал до початку війни і чи не постраждають від можливого військового загострення рядові гості Зимової Олімпіади 2018?

Наши блоги