Примите участие
в розыгрыше
смартфона на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

І навіть це таки дійшло!

707Читать материал на украинском

«СБУ зараз повинна приділити максимум уваги виявленню та затриманню російської агентури, що працює на розвал України, по всій території нашої держави в усіх сферах суспільного життя, в усіх органах української влади…», – так було зазначено у моєму дослідженні «Меморандум - Резолюція - Постанова - Заява = ?» ще 26 квітня 2014 року.

«…СБУ має здійснювати фільтраційні заходи… щодо всіх людей, які тимчасово перебували під російською окупацією в Криму і потім виїхали на материкову частину України. Такі закони особливого періоду…», – зауважив я у своїй праці «Листи небайдужого… Або перемога, або наша смерть!» 8 червня 2014 року.

«Оскільки на Донеччині та Луганщині проводиться антитерористична операція (АТО), в дійсності – справжня війна асиметричного типу Росії проти України…, а Росія вже окупувала наш Крим та прагне контролювати всю Україну або принаймні південно - східні області, то СБУ, МВС (Національна поліція знаходиться в його підпорядкуванні – примітка моя)… разом з ДПС (прикордонники – примітка моя) і Управлінням державної охорони (УДО)… мають діяти за законами воєнного часу…, щоб не дозволити російській та проросійській заразі розповзтися по всій Україні…

Події останнього часу… підтверджують ці мої висновки: диверсії…, вбивства чи замахи на вбивство посадових осіб – противників російської агресії, вербування проросійської агентури…, захоплення заручників, тероризування і вбивства мирних жителів…, поширення брехні, страху і паніки серед наших людей, залякування – цей терористичний набір з Донбасу Москва поступово намагатиметься реалізовувати на інших українських територіях…

Тому СБУ, при взаємодії з іншими правоохоронними органами та їхньому повному сприянні, має бути готовою протистояти цій асиметричній (гібридній) війні Росії проти України… Йдеться про невидиму боротьбу специфічними (контррозвідувальними) методами… нашої спецслужби… проти російського ворога та його агентури на нашій території…

Російськими спецслужбами… обговорюється план можливого проведення спецоперації в Україні їхніми силами спецпризначення для затримання наших високопосадовців, проти яких Москва порушила кримінальні справи у зв’язку з АТО, і примусової доправки їх на територію Росії…

Українські спецслужби мають завадити реалізації зазначеного високоймовірного російського плану. А з іншого боку, вони змогли б провести таку ж, тільки дзеркального виду, спецоперацію, зокрема щодо… основних виконавців російського збройного вторгнення в Україну та кучмівських посіпак Бакая, Білоконя і Януковича з компанією?..

…СБУ має вичистити від російської агентури, зрадників усіх мастей свої ряди…, а також спільно з іншими правоохоронними органами – владу зверху донизу, лави МВС разом з Національною гвардією України (НГУ), ГПУ, ДПС, УДО, Міноборони (МО), Генштабу (ГШ) ЗСУ, розвідок, ЗСУ, структури оборонно-промислового комплексу, народного господарства по всій території України…», – йдеться в моєму матеріалі «Фільтрація, або Таких «правоохоронців» – на мило!» від 1 серпня 2014 року.

«Про крайню потребу переведення всіх силових структур (СБУ, МВС…, Держприкордонслужби, УДО…) по всій території України на посилений режим несення служби (фактично вони мали б діяти за законами воєнного часу), щоб не дозволити російській-проросійській нечисті ширитися нашою землею, я вказував ще на початку серпня 2014 року у своїй статті «Фільтрація, або Таких «правоохоронців» – на мило!». Такого рішення досі немає…», – це було черговим моїм нагадуванням українській владі щодо необхідності посилення антитерористичного, контррозвідувального режиму в Україні у публікації «Краще пізно, ніж ніколи…» 26 січня 2015 року.

«Якби українська влада зробила належні висновки з російської агресії – фактично неоголошеної війни Росії проти України, то всіма силами через СБУ (в першу чергу, як спецслужбу) старалася б посилити контррозвідувальний режим на українській території, зробивши його максимально жорстким, та разом з іншими правоохоронними органами (МВС – Національна поліція, ГПУ, Держприкордонслужба в межах їхньої компетенції) проводити безжалісні фільтраційні заходи…, що мінімізувало би можливості будь-кого, включаючи різнобарвну «п’яту колону», здійснювати злочини на зразок вбивства Павла Шєрємєта і руйнувати українську державність асиметричними (гібридними) операціями», – зауважив я у своєму матеріалі «Враг нє дрємлєт!», оприлюдненому 22 липня 2016 року.

«…вбивство Вороненкова ще раз підтвердило мою тезу, що українська влада загалом і СБУ, МВС – поліція, ГПУ, УДО та Держприкордонслужба зокрема не зробили повністю належних висновків… з російської збройної агресії, яка вже триває три роки, і готовності Московії постійно торпедувати стабільність на українській території поза межами АТО... І чого тут більше – небажання, невміння, недбалості, неорганізованості – важко сказати. Цілком можливо, що й всього разом...

СБУ треба рішуче позбуватися наслідків попередньої шкідливої кадрової політики… та проводити жорстку контррозвідувальну діяльність, фільтрувальні заходи для упередження можливих диверсій, вбивств неугодних Росії людей… на всій українській території. Сказане про кадри і фільтрацію стосується й інших силових структур…

…відповідні служби та українська влада зобов’язані зробити правильні висновки, щоб подібні випадки (вбивство Вороненкова – примітка моя) не могли повторитися або хоча б ймовірність їхнього повторення стала близькою до нуля.

Якщо таких висновків не буде, то вбитий Денис Вороненков… не стане послєднєй жєртвой…», – сказано в моїй статті «Послєдняя жєртва?» 30 березня 2017 року.

«…караючий меч (спецзаходи) українських спецслужб… повинен смертельно впасти на голови зрадників і ворогів України, незалежно від їхнього місцезнаходження (це я пропонував ще у серпні 2014 року, підтвердженням чому є вже згадана вище моя стаття «Фільтрація, або Таких «правоохоронців» – на мило!»), адже вони є злом…, так, як це робив Ізраїль, знищуючи причетних до масових вбивств євреїв – Голокосту німецько-нацистських воєнних злочинців по всьому світу…», – підкреслив я у своєму дослідженні «Українські спецслужби провалилися!» 30 вересня 2017 року.

«…СБУ має не лише належним чином проводити АТО…, а й боротися із російськими агентурою та інформаційними впливами по всій Україні», – ще одне моє нагадування спецслужбі про її обов’язки, викладене в публікації «СБУ вмиває руки?!» 18 жовтня 2017 року.

Й ось нарешті 31 жовтня 2017 року з’явилося інформаційне повідомлення РНБО України «СБУ, Нацполіції та Держприкордонслужбі доручено посилити антитерористичний і контррозвідувальний режим, – О. Турчинов» (і навіть це таки дійшло!), де сказано наступне:

Читайте закінчення - Ч. 2.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги