Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Политика

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Росія випустила джина з пляшки

658

<p>&lt;p&gt;В нашому суспільстві є два погляди на вирішення питань, пов’язаних з агресією Росії по відношенню до України. Перше – це мирним демократичним шляхом, шляхом переговорів і санкційного тиску домогтися звільнення анексованих Росією територій. Цей шлях чим далі, тим більше здається нам, українцям, хибним, таким, що не призведе до потрібного результату, а якщо і призведе, то дуже не скоро. Інший шлях – більш радикальний, дієвий, що включає в себе, в тому числі, і активну військову фазу, і ось тут противники такого варіанту розвитку подій за аргумент мають можливу ескалацію дій Росії на Донбасі.

На скільки РФ спроможна вести масштабні бойові дії з огляду на ситуацію, яка склалася в її взаємовідносинах з сусідами, в першу чергу, на Далекому Сході?

Перед тим, як перейти до конкретики, необхідно зауважити, що теза про недопустимість рішучих та однозначних кроків в питаннях реформування в нашій країні, в тому числі і в питаннях оцінки дій держав-сусідів і, відповідно, взаємовідносин з ними, щоб, не дай Бог, не спровокувати на ескалацію війни, маємо усвідомлювати слідуюче:

1. Нам ніхто не допоможе, якщо ми самі не будемо максимально прикладати зусилля для вирішення існуючих проблем.

2. Країна має задіяти весь свій потенціал, всі наявні можливості для ліквідації загроз суверенітету і безпеці громадян.

3. Якщо є вибір в боротьбі з ворогом – боротися всіма можливими способами, маючи загрозу бути знищеним, чи поступками відкупитися, то потрібно вибирати перше, тому що вибравши другий спосіб, не тільки будеш знищений, але й заплатиш за своє знищення.

Що стосується конкретно України і тієї ситуації, яка склалася після захоплення Криму Росією та окупації частини Донбасу, є всі підстави вважати, що апогей цієї авантюри Росія пройшла. І в цей час керівництво нашого &quot;старшого брата&quot; більше думає про те, як вийти з цієї ситуації, не втративши здобутки і не розваливши &quot;імперію&quot; з середини. Тим паче, що на горизонті маячить зовсім інша загроза територіальній цілісності уже самої Росії.

Не може бути, щоб аналітики з адміністрації президента Росії – &quot;собіратєля земель русскіх&quot;, та й багато чисельні секретні служби розвідки РФ не помітили активності в деяких напрямках КНР. Маючи інформацію з відкритих джерел, той, хто цікавиться, може звернути увагу, що Китай протягом багатьох років витрачає кошти на розбудову своєї армії, чисельність якої 2 млн. 250 тис. з можливістю мобілізації до чисельності в 200 млн. осіб з повним забезпеченням для ведення сучасних бойових дій.

Бюджет КНР з кожним роком тільки збільшується в частині, що стосується військових програм і на цей рік, тільки офіційно, складає 79 млрд. доларів США. Розбудовується транспортна інфраструктура, але таким чином, що магістралі, які виділені як стратегічні, ведуть в бік Росії і вони бетонуються на відміну від усіх інших. Чи не тому, що вони мають витримати важку техніку на гусеничному ходу?

Вже давно йде розмова про &quot;демографічну експансію&quot; Китаю на Далекому Сході та в районах Сибіру. Це досить легко робиться за допомогою китайців-заробітчан чоловічої статі, що використовуючи послаблення в законодавстві РФ для цієї категорії мігрантів, легко інтегруються в російське суспільство, беручи шлюб з росіянками. Тим паче, що тотальне пияцтво чоловічого населення цієї периферії Росії до цього спонукає жінок-росіянок.

Ще дуже цікава деталь звертає на себе увагу. 2-3 роки тому в опозиційних до влади Росії засобах масової інформації була піднята тема передачі великих шматків території Росії в Забайкаллі в оренду КНР на 49 років. Це територія, що можна по площі порівняти з деякими країни Європи. Хіба це не плацдарми для повномасштабного захоплення так необхідної для КНР території? Тим більше, що в них пройшла лібералізація відомої державної програми &quot;Одна сім’я – одна дитина&quot;. Чи не тому, що китайці бачать перспективу вирішення проблеми подальшого росту населення і це вирішення лежить в площині збільшення території Китаю за рахунок території Росії.

Якщо ж подивитися на абсурдну, на перший погляд, ситуацію з забудовою території в різних частинах Китаю містами-мільйонниками з повною інфраструктурою, з інженерними комунікаціями і без жителів, яких може бути 300 млн., то все зразу стане зрозумілим. Китай під шумок готується до стратегічної &quot;пред’яви&quot;, кажучи на жаргоні В.Путіна. Адже під цими будинками в містах-привидах найсучасніші бомбосховища з повною інфраструктурою забезпечення життєдіяльності людей. Думається, що і всі сучасні комунікаційні технології там застосовані, що дасть можливість керівництву КНР, знаходячись у підземеллях, керувати всіма процесами на поверхні.

Можемо ще багато маркерів підготовки Китаю до рішучих дій відмічати, але для нас, українців, головне те, що Росія не може ніяк розпочати потужну ескалацію війни на Донбасі. &quot;Бліцкригу&quot;, в вочевидь, бути не може, а на довгу, затратну війну немає ресурсів. Такий висновок обов’язково потрібно враховувати в боротьбі з Росією-агресором і, якщо вірно спланувати, а план забезпечити відповідною підготовкою – можемо швидко вирішити найголовнішу проблему нашої держави. Росія, анексувавши Крим, випустила джина з пляшки і, без сумніву, той же Китай використає його для забезпечення виконання своєї стратегії у відносинах з Росією.&lt;/p&gt;</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги