Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Жизнь

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Пріоритетом у роботі Укрпошти є підвищення якості обслуговування клієнтів та покращення умов праці для поштовиків

356

<p>Сьогодні пріоритетом у роботі Укрпошти є підвищення якості обслуговування клієнтів та покращення умов праці для поштовиків.

Для забезпечення активної роботи з регіональними філіями, мною заплановано ряд робочих поїздок по регіонах України.

Маю мету відвідати усі дирекції Укрпошти, аби вдосконалити їхню діяльність, організувати виконання антикризових заходів, впровадити новітні технології і послуги та вдосконалити стратегію розвитку підприємства в умовах кризи.

Так, 3 квітня відвідав з робочим візитом Житомирщину, зустрівся з керівництвом області.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму між УДППЗ &quot;Укрпошта&quot; та Житомирською ОДА про взаємне співробітництво у сфері надання послуг поштового зв’язку.

Головною метою Меморандуму є забезпечення доступності та прозорості в отриманні адміністративних послуг для населення області.

Також Меморандум передбачає координацію дій сторін стосовно спрощення процесу отримання населенням житлових субсидій.

В ході робочої відвідав виробничі підрозділи Житомирської дирекції, а саме: Цех перевезення пошти, де нещодавно встановлені нові піролізні котли, що забезпечують ефективну роботу котельні та значну економію коштів на оплату енергоносіїв, цех оброблення пошти, відділення поштового зв’язку Житомир-1 та Дільницю кур’єрської доставки.

Також було проведено зустріч з колективом Житомирської дирекції. Під час зустрічі розповів колегам стратегічні плани підприємства на найближчий період.

Крім того, були підбиті підсумки щорічного обласного конкурсу на звання &quot;Краще відділення року&quot; та &quot;Кращий листоноша року&quot;.

Хочу зазначити, що Укрпошта в усі часи мала статус стратегічного підприємства. Водночас нам притаманне уміння акумулювати славні традиції минулого й впроваджувати все нове, передове, сучасне. Це забезпечує Укрпошті репутацію надійного поштового оператора, котрий завжди крокує в ногу з часом. Для нас важливий не лише власний імідж, а й забезпечення гідних умов праці для наших працівників.

Тому сьогодні Укрпошта наполегливо працює, аби досягти цієї мети.

</p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги