ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

У Дніпрі працює кафешка з принизливою для українців назвою "У хохла"

733

<p>Функціонування кафе означає, що всі дозвільні документи були погоджені і видані відповідними міськими службами.

З цього приводу, я звернувся на &quot;гарячу лінію&quot; (контакт-центр) Дніпропетровської ОДА і чекаю відповіді:

&quot;На вул. Робочій, 176, функціонує кафе з назвою &quot;У хохла&quot;.

Вимагаю:

- негайного припинення діяльності закладу та покарання його власників за образу національної честі і гідності українців.

- ретельної перевірки правоохоронними органами - Нацполіцією та СБУ на предмет причетності власників і працівників кафе до підривної діяльності проти України і зв’язків з терористичними &quot;л/днр&quot;.

- оприлюднити імена та прізвища власників, а також тих, хто дозволив відкриття кафе з такою назвою: хто займався цим кафе у міськвиконкомі, де і ким видавалися дозвільні документи, посади, П.І.Б.&quot;

Після ліквідації російського найманця &quot;мотороли&quot; заступниця міського голови Дніпра Бориса Філатова, екс-регіоналка і опоблоківка, колишня &quot;права рука Вілкула&quot; Світлана Єпіфанцева, чий перехід з частиною фракції ОБ у міськраді до команди градоначальника дозволив утворити промерську коаліцію, відреагувала на таку подію у своєму Фейсбуку щиросердними співчуттями: &quot;А мне его жалко, - написала вона, - он тоже был сыном, отцом, мужем&quot;. Попри це Єпіфанцева, за визнанням Філатова, лишається чи не найкращою в його команді.

То чи точно застраховані дніпряни від появи в місті забігайлівки &quot;У мотороли&quot;?</p><p class="news-full__text-embed"><img src="/assets/img/lazybg.png" style="width: 600px; height: 450px;" data-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/13/796195.jpg?size=630x2000"; data-large-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/13/796195.jpg";></p>

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги