ГлавнаяБлоги

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Щодо подій навколо Міністерства охорони здоров'я України

507

<p>Рік почався з активного обговорення подій навколо Міністерства охорони здоров&#39;я України…

Моя думка, що не буває тільки чорного або тільки білого. В одних питаннях можна робити правильні та добрі речі, в інших, робити помилки...

По суті:

1. Що стосується, питання Бориса Михайловича Тодурова, то я повністю підтримую його намір відкрити філіали Інституту серця в Маріуполі і Сєвєродонецьку. Я повністю погоджуюсь, що не можна не проводити тендери і кидати на призволяще ситуацію, від якої залежить життя людей.

Я намагалась допомогти і вирішити цю ситуацію протягом останніх місяців і не доводити це до конфлікту. Провела особисту зустріч з пані Уляною, саме з питання, що заступник міністра О.Лінчевський не має права, так довго на столі тримати лист і елементарно не ставити резолюцію &quot;Не заперечую&quot;, це ж так просто...

Пані Уляна пообіцяла розібратись з цим питанням. Пройшов час, відповіді не було, в останній день роботи ВРУ я підготувала письмове звернення за підписами колег народних депутатів, щоб одержати офіційну відповідь.

2. В той же час, я підтримую напрямок руху реформ запропонований МОЗ України , в запровадженні зміни системи фінансування і впровадження &quot;кошти за пацієнтом&quot;, оплату за результати наданої медичної допомоги, розвиток первинної ланки, нарешті впровадження гарантованого (ключове слово &quot;оплаченого&quot;) державою переліку медичних послуг для кожного громадянина.

Якщо це справді команді Уляни Супрун вдасться зробити, це буде величезний крок вперед! Ключове слово &quot;Зробити&quot;!!!!

Мені особисто не важливі прізвище, зовнішність, національність людини, яка очолює МОЗ України. Я оцінюю виключно по конкретним намірам та реальним діям.

3. Я не погоджуюсь з тими колегами по комітету, які черговий раз користуються нагодою, щоб &quot;загристи&quot; чергового міністра, як це було вже з Сандро Квіташвілі або виконуючого обов&#39;язки міністра і написати &quot;зрада&quot;. Прийде новий міністр , пісня про &quot;зраду&quot; буде знову....

В той час, як самі перебуваючи на цій самій посаді в свій час, нічого доброго не зробили для системи охорони здоров&#39;я. І зараз працюючи і комітеті охорони здоров&#39;я просто роблять комітет &quot;збіговиськом крикунів та невдах&quot;.

Моя особиста позиція : відповідальність за відсутність реформ в охороні здоров&#39;я України лежить на комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров&#39;я.

Реформи - це в першу чергу нові закони, немає законів - немає реформ!

це для тих, хто забув, хто і що має робити і за що відповідати...</p><p class="news-full__text-embed"><img src="/assets/img/lazybg.png" style="width: 337px; height: 599px;" data-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/3/930790.jpg?size=630x2000"; data-large-src="https://i.obozrevatel.com/gallery/2017/1/3/930790.jpg";></p>

Место
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги