Сенсація! Встановлено провокатора, який відкрито підтримував Путіна на мітингу проти Інгульська у Кіровограді

498

<p>Ним виявився один із прихильників Інгульська Ігор Козуб (справжнє прізвище ? Стрєлєцкій). На відео він викрикує &quot;Путин приди!&quot;.

Відео: <a href="https://youtu.be/xe2rRWqFXq8" rel="nofollow" target="_blank">https://youtu.be/xe2rRWqFXq8</a>

Мітингуючі відразу його вирахували та скандували у відповідь &quot;Ганьба!&quot; та &quot;Провокатор!&quot;.

Зазвичай до подібних методів вдаються професійні провокатори та агенти спецслужб, щоб спровокувати натовп та створити потрібну картинку для ЗМІ.

Ігор Козуб - кіровоградський громадський активіст. З 1987 по 1991 роки, згідно інформації з відкритих джерел, працював інструктором відділу пропаганди та агітації Ленінського райкому КПРС. Вже за часи незалежності України змінив декілька партій.

Нагадаємо, що вчора у Кіровограді проходив кількатисячний мітинг проти перейменування Кіровограда на Інгульськ. Приводом для мітингу стало те, що профільний комітет Верховної Ради проігнорував результати опитування з перейменування міста, в ході якого більшість кіровоградців віддала свої голоси за &quot;Єлисаветград&quot; (76,6%).

</p><img src="<a href="https://i.obozrevatel.com/gallery/2015/12/28/216380.jpg" rel="nofollow" target="_blank">https://i.obozrevatel.com/gallery/2015/12/28/216380.jpg</a>" style="width: 600px; height: 397px;">

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости