Примите участие
в розыгрыше
роскошного ожерелья Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Кияни

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

Санаторії - оздоровлення чи покарання для дитини?!

661

Завершився ще один навчальний рік. Учні відправляються на канікули і у батьків виникають питання щодо того, як, де, чим зайняти свою дитину влітку. Батьки намагаються знайти варіанти дитячого відпочинку. Перше, що приходить на думку, відправити своє чадо в літній табір. Проте дехто надає перевагу (або просто змушений) шукати оздоровчі заклади - такі, як дитячі спеціалізовані санаторії.

На жаль, не всі батьки можуть дозволити собі відправити дитину в хороший санаторій, тому що це «задоволення» досить не мало коштує, тим більше на березі моря чи в горах. Мало хто знає, що законодавством України, а саме відповідно до вимог статей 60, 67 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", статті 6 Закону України "Про охорону дитинства", статей 5, 20 Закону України "Про курорти" передбачено оздоровлення дітей абсолютно безкоштовно!

Громадська організація «Центр розвитку міста Києва» дізналась, як саме це здійснити.

Для того, щоб отримати направлення на санаторно-оздоровче лікування необхідно звернутись до сімейного лікаря чи педіатра. Лікар обстежує дитину і, якщо вона потребує оздоровлення, дає направлення на лікування в спеціалізований санаторій на безкоштовній основі. Така можливість надається раз на рік.

Якщо є вільні місця, то путівку до санаторію надають на найближчий час. Право на позачергове направлення отримують діти пільгових категорій. А саме: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди, здатні до самообслуговування; діти із малозабезпечених та багатодітних сімей; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, які перебувають на диспансерному обліку.

Подаємо список санаторно-курортних закладів до яких можна отримати направлення безкоштовно для дітей, які проживають в місті Києві:

1. Відділення санаторного лікування ТМО;

2. Дитячий спеціалізований санаторій «Орлятко»;

3. Дитячий спеціалізований санаторій «Ялинка»;

4. Дитячий спеціалізований санаторій «Лісний»;

5. Дитячий спеціалізований санаторій «Лісова поляна»;

6. Дитячий спеціалізований санаторій «Салют».

Дуже суперечливою є відповідь на питання: «Чи дієвим є таке оздоровлення?».

У коментарях до цих санаторіїв батьки скаржаться на жахливі умови для перебування дітей, некомпетентний і хамовитий медичний персонал та вихователів, низьку якість харчування, недостатню кількість та якість мість для дотримання гігієни (відсутність умов для прийняття душу, та, навіть, умивальників). Нижче, наведено приклади відгуків та коментарів батьків, які зустрічаються на сайтах та в соціальних мережах.

«Отвратительный санаторий!!!!!!Заезд был с 02.02.2018 по 28.02.2018.

Забрали ребёнка раньше Воспитатели хамят, матерятся Условия хуже некуда. Так ещё и ребёнок подцепил вшей. Просто ужас!!!!!!!!»

Инна, Киев

«установа Гітлера, злочинці!»

Mama

«…С третьего дня пребывания ребенок только и жаловался, что на голод! Думала, что это мой такой вечно голодный, но когда увидела, что везут родители на выходных и пообщалась! Оказывается голодные все дети! Поэтому выходные это дни "наедания", родители везут и картошку и пельмени, вообщем кормят. Обучение... Что там с учителем математики я не знаю! Крик, ор, "обзывательства", рукоприкладство.... Персонал, да уж, присоединяюсь - "злые климактерички"…»

Елочка

«…медсестры ужасно злые, но если к ним хороши то они и к тебе так же, комнаты тёплые уютные, но вся мебель разкрашена детьми это минус, еда не всегда очень вкусная…чесно говоря, если бы я была мамой, за деньги бы не отпровляла, но если путёвка без платноя, берите не бойтесь, детям нравится, но если вдруг, то забрать ребёнка можно всегда) …»

Аня, (дитина)

Проте, зустрічаються і гарні відгуки.

«Санаторий абсолютно нормальны,персонал просто супер , особенно воспитатели и медсестры. Мой ребенок отдыхал дважды и абсолютно доволен , отношением, лечением и развлечением!!!!!!!!!!!»

Ленок

«Моя дочка была,в этом году в мае.В старшей группе, очень понравилось,не хотела даже на выходные домой приезжать.Питание было отличное,и первое и второе компот))))))Несколько игр брали с собой,были во время учебы так и занятия были)))»

Тамбовский мел

Відправляти дитину на таке лікування - вирішувати тільки батькам.

Подписывайся на наш Telegram. Получай только самое важное!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги