Примите участие
в розыгрыше
сертификата на 5000 грн на товары от сети интим-бутиков Насолода Участвовать
Приз
ГлавнаяБлоги

/Кино

В данном разделе посетители сайта сами генерируют контент. Редакция «Обозревателя» не несет ответственности за этот контент.

КІНО ЯК КОНЦЕПЦІЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СИМУЛЯТИВНОЇ ПРАКТИКИ

528

<p>Днями я переглянув стрічку:

13 годин: таємні солдати Бенгазі.

Знаючи пенві реальні деталі цих подій, вивчаючи думки аналітиків з безпеки в США з цього приводу, вирішив викласти власну позицію

Почуття різні. Багато цікавого про цей фільм можна дізнатись, якщо клікнути на картинку англійськомою мовою та почитати форум американців.

Для мене ця тема не чужа, оскільки багато читав і знаю пор цю країну, навіть ефір проводив, присвячений місцю та ролі особистості Каддафі в історії.

Одні звинувачують Гіларі Клінтон у цій трагедії, а інші... інші вважають, що Америці не слід було лізти в ту країну, де підтримка Каддафі на момент початку бойових дій складала 95 %..., так само як і Асада в 2012 році - 90%.

Я пишу про цей фільм не випадково.

Пару діб тому ми голосно обговорювали тему безпорадності та безглуздості українських чинуш вплинути на якогось невідомого нікому журналіста, щоб якийсь нікому невідомий в світі канал відмовився показувати його вульгарну та авторську візуалізацію спонтанних фантазій, які були пихато названі кінофільмом, причому у той час, коли вже всі французи сплять (час показу - 22.30 за місцевим часом). Головна ідея того фільму - авторське бачення подій в Україні під час Революції Гідності, а також події в Одесі.

Я вже писав, що головним правилом стратегічних комункацій є одне - БУТИ ПЕРШИМ.

Першим подати інформацію,

першим її сформулювати,

першим розповсюдити,

першим вситупити джерелом інформаційного сигналу та центром формування посилів, месиджів та наративів.

Але дана стаття не про це, а про те, як за допомогою КІНО стирається реальна картина, формується нова картинка, і в подальшому саме вона відтворюється в пам&#39;яті тих, хто росте саме як осередок та результат кліпового сприйняття.

Що таке Бенгазі?

Це місто, з якого почалася революція (переворот, путч, заколот як кому зручніше) в Лівійській Джамахірії. Це місто, де була розташована таємна база ЦРУ, а також була розташована місія посла США Крістофера Стівенса.

Згідно з фільмом, після нападу начебто місцевих, місце розташування посла було знищено, посла захоплено, а потім мертвого доставлено місцевими жителями до однієї з лікарень.

Сюжет фільму складний: з одного боку йдеться про можливість спецназівців, про яких ніхто не знав, які перебували на таємній базі ЦРУ, не встрявати в конфлікт з місцевими, оскільки місцезнаходження бази ЦРУ було невідомим, з іншого боку - їм потрібно було виконувати свій громадянський обов&#39;язок - рятувати посла.

Фільм достатньо сильно перекручує справжні факти. Він не показує топоніміку подій: що було на той час в США, як цей центр передавав зброю нелегально в Сирію, як він брав участь у підготовці державного перевороту в Сирії, а також в організції так званої арабської весни....

Ніхто в фільмі не зазначив на те, що в реальному житті посол Стівенс виступав за Палестину як незалежну державу (а отже апріорі був ворогом Ізраїлю та його спецслужб), він виступав за повагу до волевиявлення сирійців і звичайно за демократичний діалог з Каддафі, він став першим послом, починаючи із 1979 року, якого було вбито при виконанні службових обов&#39;язків... - але реальність одне, а кіно - це інше, це, як кажуть, авторське бачення.

Звичайно. що далеко не кожний почне копирсатися в архівних матеріалах і шукати фотографії начебто посла США з убитим Каддафі... Далеко не кожний буде з&#39;ясовувати роль Х. Клінтон у цьому процесі і думати про спроавдні цілі знищення посла. На жаль...

Адже те, як зробили з даним послом - стало уроком для більшості інших посадових осіб...Передусім у розвідувальному співтоваристві...

Чи можна знайти багато інформації з відкритих джерел? Звичайно, що ні.

Тому з метою формування вигідної картинки, причому на це ніхто не наполягає, що саме так і було, але з урахуванням сьогоднішнього кліпового сприйняття прогалина у відсутності правдивої інформації заповнена цим фільмом та відповідною, немов документальною книгою.

таким чином, через деякий час, на запит: подій в бенгазі, в інтернеті буде видаватися пошукувачами цей фільм і коментарі на форумі до нього.. так стирається реальність, так віртуальність стає реальністю. Осб я і навожу ці реальні приклади.

навожу для того, щоб ми з вами думали, розуміли, що відбувається... Нас зтирають, зтирають наше мислення, наші думки, наші спогади, анші відчуття - нас спромогаються вписати в заздалегідь розроблений алгоритм.

А ось деякі дані з інших джерел, не пристосованих для кінофільмів:

Хто дивився цей фільм, все зрозумієте: як красиво правдиві факти були красиво вплетені в брехню і підтасовку. Тому не вірте очам своїм, не сприймайте фільми як справжню дійсність..

джерело (російською мовою): http://mir-politika.ru/18809-hillari-klinton-i-ubiystvo-v-bengazi.html

Атака на Консульство в Бенгази началась в 21:00 по местному времени. Сразу же были сделаны звонки в американское посольство в Триполи, в Центр управления безопасности дипломатов (Diplomatic Security Command Center) в Вашингтоне, в ливийскую &quot;бригаду 17 февраля&quot; и в Центр быстрого реагирования ЦРУ (U.S. quick reaction force located at the annex compound), находившийся примерно в двух километрах от американского консульства.

У фільмі: Саме так і було

Позже операторы данного Центра заявили, что они могли ответить на призыв о помощи в течении 5 минут, но были остановлены старшим офицером ЦРУ в Бенгази.

у фільмі: Дійсно так і було. Там був актор, який грав роль командира і не пускав їх, але ті... не послухалися і поїали через 20 хвилин рятувати посла

Это очередной раз указывает на то, что убийство Стивенса было совершено ЦРУ предумышленно и цинично. Надо отметить, что консульства как такового не было. Был военный пункт в пустынной местности, где ЦРУшники и тренировали боевиков. Подкрасться незаметно или прорваться к этому укрепрайону было принципиально невозможно.

У фільмі: чомусь зробили цей пункт після пасовища вівець з метою маскування.

Офицеры ЦРУ в Центре быстрого реагирования предприняли попытку спасти Стивенса самовольно. К полуночи и сам Центр подвергся атаке. Агенты ЦРУ, пытавшиеся спасти Стивенса или, что очень вероятно, его же и уничтожившие, были сами убиты.

У фільмі: агенти не встигли врятувати посла, якого з невідомих причин залишили його 2 охоронці, які змогли самотужки врятуватися, а свого об&#39;єкта залишили задихатись в чадному диму. Агенти ЦРУ героїчно відбили атаку, втративши з 6 двох членів: Рона і Глена.

оригінальне джерело англійською: http://dedicatedtoheroes.blogspot.com/2012/09/honoring-ambassador-chris-stevens.html

Абдел-Монем Ал-Хурр, представитель Ливийского Верховного Комитета Безопасности (Abdel-Monem Al-Hurr, spokespan for Libya’s Supreme Security Committee), заявил, что ливийские силы национальной безопасности заблокировали все подступы к американскому консульству и Центру ЦРУ.

У фільмі: відбувається повна дискредитація лівійців: вони показуються продажними, а також такими, які за будь-якої нагоди і нападу моментально зникали, через що власно немов стихійні напади стали наслідком знищення будівлі знаходження посла.

Это подтверждает информацию о том, что Стивенса убрали свои же. Потому что 150 боевиков на тяжёлых грузовиках не смогли бы раствориться или просочиться сквозь заслон ливийских правительственных сил безопасности.

У фільмі: проце аніслова не сказано, більше того, чітко не показано момент хто і як і коли вивіз тіло посла, в якому стані воно доставлено до шпиталю .

Американские коммандос прибыли на Американскую военную базу в Сицилии, но так и не были посланы в Бенгази. До консульства добрался только военный беспилотник, но к тому времени с момента начала атаки прошло уже два часа. Примечательно, что сам летательный аппарат до взлета находился на территории Бенгази. Агенты ЦРУ из Триполи заплатили $30,000 за то, чтобы их доставили самолётом в Бенгази для спасения Стивенса. И это указывает на то, что они действовали по своей инициативе вопреки воле командования.

У фільмі: дійсно такий момент був, коли спецназ з Тріполі поїхав до Бенгазі, але знову ж таки, через продажність лівійців, які сперечалися за ціну доставки і відправки до дому вони суттєво затрималися.

Агентов продержали в аэропорту несколько часов. Они смогли прибыть на место только в 5 часов утра – через 8 часов после трагедии. Ключевые фигуры из числа &quot;повстанцев,&quot; которых в дальнейшем обвинили в атаке, были впоследствии найдены мёртвыми.

У фільмі: про це ані слова....

Після того, як пересічні лівійці дізналися про смерть посла, на вулиці Бенгазі... вийшли демонстранти - 100 тисяч, які оплакували посла і просили вибачення... Оригінальні фото я розмістив в своєму пості.

Не зайвим, для тих, хто любить докопатися до істини, ознайомитися із офіційною версією цих подій, яку я знайшов на шпальтах Los Angeles Times від 13 вересня 2012 року Четвер.

http://articles.latimes.com/2012/sep/13/world/la-fg-libya-consulate-attack-20120913

Таким чином, маємо наступне:

1) фільм наче і про Бенгазі, але абсолютно не про посла;

2) наче про міць і могутність спецназу США, але врятували американців... продажні (за сценарієм фільму) лівійці.

Отже - це просто авторська інтерпретація бою 11 вересня 2012 року. Бою заради чого, заради кого?....Навіщо було вбито посла.... Хто це зробив і з якою метою, чому спецназ не відіслали одразу, чому не реагували на прхання про посилення безпеки... чому, якщо за фільмом люди так ненавиділи американців в реальному житті оплакувати посла вийшли десятки тисяч (за моїми даними близька 40 тисяч, у фільмі пролунала цифра - 100 тисяч).

В нашій країні ще й досі йде війна, і, судячи зі структурних перевторень, найбільша фаза ускладеннь ще попереду... Дай Боже, щоб я помилявся... але не можу...

Аналітика - це не етика,

Є аналіз - результат,

Гарні слова - це поетика,

Реальні - істини трактат.

Резюме:

Прогалини слід заповнювати інформацією, неважливо, якою:

книжками,

сюжетами новин,

циклами передач,

ток-шоу для цільової аудиторії

документальними чи художніми фільмами.

Але це має робити держава, а не хтось інший. І тоді не буде ані Марейр ані інших. Тоді перевага та ініціатива в пропаганді буде на боці держави.

А оскільки пропаганда виступає ключовим елементом стратегічних комунікацій, то успіх в ній закладує міцний фундамент для перемоги. </p>

Ты еще не подписан на наш Telegram? Быстро жми!

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги