Українська митниця буде працювати за стандартами ОАЕ

21.1т

Українські митники зацікавилися напрацюваннями митної служби Об’єднаних Арабських Еміратів.

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Під час зустрічі з представниками делегації ОАЕ очільник ДФС Роман Насіров ознайомив гостей з особливостями функціонування фіскальних органів, повідомив про результати проведених реформ, боротьбу з корупцією та контрабандою, завдяки чому вдалося збільшити надходження до бюджету. Він також наголосив, що ДФС постійно розширює міжнародні контакти та налагоджує співробітництво у митній і податковій сфері з багатьма країнами.

"Ми починаємо важливий етап у наших взаємовідносинах з ОАЕ. ДФС є що показати, особливо в сфері електронізації сервісів та ІТ забезпечення. Водночас нам цікаві напрацювання митної служби ОАЕ, які відповідають найкращим світовим стандартам", — наголосив Роман Насіров.

Він також підкреслив, що за останній час спостерігаються суттєві зміни в діяльності фіскальних органів. Вони пов’язані як з інституційною реформою, так і з тісною співпрацею з Євросоюзом, що передбачається Угодою про асоціацію між Україною та ЄС.

"Зокрема, наразі відбувається процес імплементації Уповноваженого економічного оператора та приєднання до спільної транзитної системи NCTS. Все це свідчить про якісні зрушення, що відбуваються у ДФС", — зазначив очільник відомства.

Як повідомляв "Обозреватель", Насіров розповів, наскільки став популярним інструмент "Єдиного вікна".

Читайте все новости по теме "Украинская таможня" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости