newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Дзідзьо: зняти бороду, то як зняти труси і показати всім!

20,8 т.
Дзідзьо: зняти бороду, то як зняти труси і показати всім!

Лідера гурту "DZIDZIO" Михайла Хому майже ніхто не бачив без бороди та вус. Проте колектив збирає найбільші зали в Україні, наприклад, "Арена-Львів" була переповнена фанатами Дзідзьо, коли той забажав там дати виступ.

Видео дня

Проте прихильниці колективу раз по разу все частіше просять Хому зняти бороду та вийти на сцену в своєму повсякденному образі. Артист відмовляється, а тому пішли чутки: можливо, він не такий сексуальний як розповідає про себе в інтерв’ю?

– А якщо наоборот? І я мегасексуальний? – образився під час бесіди з "Телегідом" співак. -Тоді шо? Буду носити ще медаль за мегасексуальність? А зняти бороду, то просто теж саме шо зняти труси і показати всім… А труси знімати некоректно.

Читайте:Группу DZIDZIO в Киеве едва не растерзали фанаты

Источник фото prostomusic.com.ua

Співак також відмітив, що доволі часто дозволяє собі підняти чарку: "горілка тобі ніколи не зашкодить, тільки треба знати міру", - вважає артист.

Проте під час відпочинку Дзідзьо не "бухає" з колегами, а грає сам з собою у мовчанку.

–Максимально мовчу і закриваюсь в собі – отак відпочиваю, говорить Михайло Хома. - Відпочинок закінчується тоді, коли відчуваю, що не можу нічого сказати, бо склеївся рот від того, що так довго мовчав.

Якщо чесно відпочивати я не люблю, я люблю працювати. Можу деколи посеред ночі встати і писати пісню, на відміну від Юліка і Лесика, вони б лише "віддихали". Трутні ще ті!

Читайте:Брат Джеджулы после ранения в сердце и с осколком в груди возвращается в АТО