Гастролер

Гастролер

Політичний троллінг стає небезпечним для держави Україна!

Видео дня

Коли пристрасті вже не палають, а жевріють, я хочу прокоментувати те, що відбулося на високоповажному засіданні між Аваковим іЯценюком з одного боку та Саакашвілі з іншого.

Те, що Саакашвілі назвали "політичним гастролером" і запропонували йому покинути Україну.

Перша думка, звичайно, "а судді хто?" За дрєвностью грєхов…

Друга: від того, що це саме вони, люди, яких більша частина суспільства не вважає гідними своїх посад, назвали Міхо таким чином, сам Саакашвілі не перестав бути "політичним гастролером"!

За пів року перебування на посаді він не відвідав в жоден районний центр, крім Овідіополя, де піарився. Йому не цікаві проблеми області. У нього у сухому залишку лише зламана стінка на пляжі і усі одеські українофоби у команді.

Зате він з'їздив у Чернігів, Івано-Франківськ, Вінницю підтримати ставленників Порошенка на виборах, тому на "гастролера" най не ображається. Як то кажуть, за справами їхніми - їх і судитимуть.

А далі те, що шокувало: Саакашвілі скористався зовсім вже брудною технологією.

Я з великою повагою і вдячністю ставлюся до грузинів-добровольців і вважаю їх усіх своїми побратимами. Але при чому тут Саакашвілі? Він де воював? Яким чином образа в бік Міхо перекладається на цих героїв?!

У нашому батальйоні воював "Сьома" мій побратим-вірмен. Більшого патріота України годі й шукати! Чи побратимчик Фокс - напіввірмен-напівєврей.

Те, що Аваков - негідна людина, аж ніяк не перекладається на "Сьому" тільки тому, що вони мають одну кров.

У нас у батальйоні ОУН воювали хлопці-євреї, справжні українські патріоти! До чого тут Яценюк, Турчинов, Гройсман?

Коли Саакашвілі звинувачує Авакова і Яценюка у корупції, він же не ображає цим вірменських та єврейських добровольців, патріотів України!

Чому коли його звинуватили у "гастролерстві" це виявилося образою для усіх грузинських патріотів України?

Коли Саакашвілі називає добровольців та волонтерів злочинцями, ми ж не ображаємося на увесь грузинський братній народ!

Коли московська гламурна тусовщиця Маша Гайдар під час війни з Росією називає нас братніми народами, ми лише розуміємо що "яке їхало - таке й здибало"

І якщо Саакашвілі, розуміючи, що Порошенко його некрасиво використовує, погоджується грати у "вор у вора шапку украл", то чого він ображаєтся на заслужену оцінку, нехай із вуст негідних опонентів, навіщо переводити особисте у площину міжнаціональних конфліктів? Тому, що у цій царині Саакашвілі ще пожежу не роздмухав?

Ще раз хочу подякувати усім добровольцям різного походження! Для нас Ви усі - українці!

На відміну від тих, хто намагається втягнути Вас у брудні політичні ігри.

БЛОГИ ПУБЛІКУЮТЬСЯ В АВТОРСЬКІЙ СТИЛІСТИЦІ

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...