Шляхами Старосамбірщини. Проща у Биличах

Шляхами Старосамбірщини. Проща у Биличах

Биличі - чудодійне енергетичо потужнене місце в Україні. З усієї України сюди їдуть хворі і недужі люди, аби зцілитися милістю Божої Матері.

Биличі дехто називає українським Лурдом через схожість подій, що відбулися у цих місцях. Але українські Биличі місце з більш цікавою історією, яка досі триває. Тобто це диво не тільке явлене, але й діюче.

За давніх часів місцеві пастухи, які випасали корів, побачили на узліссі яскраве сліпуче світло, а посеред нього - Божу Матір. Біля її ніг виникло і заструмочилося джерело.

Пастухи розповіли про цю подію своїм землякам, і ті збудували біля джерела каплицю Покрови Божої Матері. Вода у джерелі виявилася цілющою, і до джерела приходили люди, аби помолитися Божій Матері та зцілитися від хвороб. Історій таких зцілень існує безліч.

Видео дня

Але ми не Франція. Історія України була більш страшною та блюзнірською. Не обішли ці історичні своєрідності і биличиську Святиню.

Під час Другої Світової війни молодий радянський офіцер-сибіряк танком зруйнував каплицю і джерело. Він не вірив в Бога і не поважав чужу віру, як переважна більшість москалів.

Повернувшись після війни в своє сибірське село цей молодик одружився, в нього народився син. З'ясувалося, що дитина сліпа.

Батьки возили її по лікарях, потім по знахарях, але ніхто не міг зарадити, видужати й отримати зір хлопчику не вдавалося.

Зневірині батьки стали звертатися до Бога. І однієї ночі до колишнього офіцера уві сні прийшла Божа Матір і нагадала йому його гріх. Вона звеліла йому відновити джерело і каплицю і омити очі сина у святій воді.

Приїхавши на Старосамбірщину до Биличів колишній танкіст відшукав по пам'яті це місце і за допомогою місцевих мешканців відновив джерело, хрест біля нього і каплицю. Хлопчик, який умився водою з джерела набув зір.

З тих пір це місце біля села Биличи стало місцем тисяч паломництв з усієї України. Люди приходять у це Відпустове місце щоби прославити Бога в Трійці Єдиного, почерпнути небесної благодаті, звеличити Богородицю та отримати зцілення душі та тіла.

Цікаво, що навпроти каплиці Покрова Божої Матері на смереці зявився зелений церковний купол із хрестом, із гілок та листя. Це природнє явище на цьому святому місці вражає!

Цього року на загальну єпархіальну прощу прийшли тисячі людей, більшість з них пройли у суботу пішки біля тридцяти кілометрів ходою, аби переночувати на святому місці і бути у неділю (перша неділя по Зісланні Святого Духа) присутнім на службі Божій.

Відео та фото розкажуть Вам про цю подію та це святе місце.

Любімо Україну, шануймо її!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...