Блог | Олег Медведев: Луценко. Поліграф Поліграфович

Луценко. Поліграф Поліграфович

Декомунізація це не лише повалити пам'ятник Леніна, провулок Комінтерна в Києві перейменувати у Веселий, а на Дніпропетровськ казати Січеслав.

Видео дня

Декомуназація, це коли гіпофіз вже не такий, яким він був у найвідомішого пацієнта професора Преображенського.

Вчорашній пост Ігоря Луценка про маєток Петра Порошенка – це чистої води шариківщина, яка показує, що сила українського комунізму не в тому, що його увічнено в фігурах бронзових вождів. Марксистсько-ленінська пухлина настільки засіла в головах, що виглядає геть неоперабельною.

Сам по собі факт оприлюднення відео маєтку не може викликати жодного протесту, але тональність, в якій це подано – абсолютно комуністична.

Порошенко, коли йшов у Президенти, свого багатства не приховував. Площі будинків і масштаб територій, рівно як і суто фінансові статки, неодноразово декларувалися. Набуті вони і пред'явлені суспільству до того, як їхній власник став Президентом.

Деякі ЗМІ відомості про земельні володіння Порошенка намагалися видати за нібито сенсаційний висновок власних "розслідувань", хоча лише скористалися результатами чужої праці. По-перше, все це Порошенко давно сам задекларував. А, по-друге, саме він відкрив публічний доступ до земельних та майнових реєстрів: підписав відповідний закон, за який перед тим проголосувала і його політична сила.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...