Моторола пішов, Гіві приготуватися

37.7т

Моторола і Гіві – абсолютно піарні персонажі, які командували своїми невеликими підрозділами, але останнім часом взагалі не брали участі ні в яких операціях. Командували, грубо кажучи, по телефону. Ці люди мали розрекламувати ідею цієї міфічної "Новоросії". Їхнім завданням було показати успішність людей, які з нічого відбулися в цій терористичній війні в Україні з боку Росії у якості найманців.

Зараз ці персонажі стали непотрібні, бо ідея проекту "Новоросія" повалена остаточно. Ніхто вже не приховує, особливо після того, як у ПАСЄ відверто назвали Росію військовим злочинцем, що ці міфічні персонажі стали непотрібними. Думаю, що надалі матимемо стосунки тільки із приватними військовими компаніями і регулярними військами РФ. А такі персонажі, як Моторола, більше непотрібні. Вони є тільки зайвими свідками і людьми, які дискредитують РФ, показуюючи, що вона має справу лише з покидьками, наймає наркоманів, люмпенів і заселяє ними Донбас.

Моторола і подібні йому люди до війни були ніким. Вони достатньо примітивні і малоосвічені, фахової військової освіти не мають, дуже жорстокі. Виросли на вулиці, вживали наркотики і алкоголь. Від таких людей, які входили у так зване "народне ополчення", наші полонені страждали найбільше. Російські війська у полоні катували менше, бо фахові військові більше притримуються правил із полоненими. Так, вони теж проводили жорсткі допити, але не рубали пальці, так як це робив, Моторола, наприклад.

З приводу його смерті в мене немає ні жалю, ні радості. Було знищено шкідника, який вбивав і катував людей. Він приніс більше шкоди мирному населенню як піарний персонаж, бо своєю рекламою закликав найманців і таких же злиденних росіян, як і сам, приїжджати на цю війну, бо тут можна досягти якогось успіху і заробити кошти. Але тепер хай ті росіяни подивляться, чим закінчується історія кожного, хто підняв зброю у цій ганебній війні Російської Федерації проти України.

Після Мотороли наступним може бути будь-хто. Особливо слід приготуватися Гіві.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги