УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Максим Степанов
Максим Степанов
Экс-министр здравоохранения Украины

Блог | Шокуючі цифри, або В Одесу повертається управління

одеса

Шокуючі цифри або підсумки апаратної наради. Щоб не втомлювати статистикою, ситуацію опишу на прикладах. Отже, на сьогодні маємо 400 тисяч громадян (у віці від 22 до 60 років), які не отримують жодних доходів. Тобто офіційно прибуток цих фізично здорових і працездатних людей - 0 гривень, 0 копійок. При цьому, вони їздять на власних авто, у них є нерухомість і т.д і т.п. Містика якась, правда? Податки ці люди відповідно не сплачують. А от вчитель середньої школи Галина Петрівна, яка отримує 4000 грн та їздить на трамваї, податки сплачує щомісяця... "Чорні зарплати" - проблема глобальна, і про це можна писати нескінченно, утім, все ж таки краще почати її вирішувати. Протягом двох місяців ми будемо зустрічатися з керівниками підприємств; будемо активно роз'яснювати та попереджати. Працедавець має розуміти, що виявлення однієї людини без офіційного оформлення - штраф у 96000 гривень. А люди, що отримують "конверти", повинні усвідомлювати, наскільки вони незахищені соціально.

Видео дня

Читайте: Налоговая реформа как необходимость для Украины

Ще один головний біль - нелегальні забудовники. Прикладів багаторічного будівництва без дозвільних документів чимало, із ними також необхідно якнайшвидше розібратися. До п'ятниці доручено підготувати перелік таких забудов та пропозиції щодо вирішення цього питання.

І ще одна важлива тема. Без відповіді досі залишаються близько тисячі звернень. З приводу пільг, матеріальної допомоги, тощо. Люди чекають вже більше року! І цьому немає пояснення. Окрім того, з'ясувалося, що сотні офіційних документів, просто втрачені, їх немає! Я подумав, мені почулося й перепитав ... Однак, мені повторили: документів НЕМАЄ, вони загубилися. Як таке можливо - це просто загадка. Завдання - до кінця тижня розібратися.

І так, відкриті апаратні наради повертаються, для "борців з бюрократією", це має назву- "управління"! А разом із тим - щотижневе спілкування з журналістами.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...