Хитра піар-формула "ні канікул, ні роботи" пришвидшує ідею дострокового розпуску парламенту

6.2тЧитать новость на украинском

Унікальна піар-пропозиція Голови Верховної Ради щодо скасування так званих депутатських "літніх канікул" нагадує мені більшовицький лозунг "ни мира, ни войны, а армию распустить". Адже суть цієї хитрої формули полягає в тому, що парламент і не відпочиває, і не працює. А це, в свою чергу, пришвидшує ідею дострокового розпуску парламенту.

З точки зору піар-пропозиції, виглядає нібито симпатично: Голова ВР "змушує" депутатів працювати, а вони "не хочуть". Насправді проблема полягає не в тому, скільки працювати, а в тому, ЯК працювати.

Якщо керівництво Верховної Ради не здатне підготувати жодного засідання належним чином, щоби порядок денний був відомий хоча би за день, а потім не змінювався під час засідань (я вже не кажу про тижневий графік роботи, який, згідно з Регламентом, мусить бути заздалегідь визначений і відомий), коли керівництво парламенту не може забезпечити нормальний початок відкриття сесії, відповідно, о 10-й чи 16-й годині, то жоден додатковий день безтолкової нерегламентної роботи парламенту не рятує ситуацію.

Ситуацію врятує лише повернення роботи парламенту в конституційне, правове, регламентне поле.

Однозначно: так звана "піар-парламентська робота" себе вичерпала. Можна і надалі робити різкі заяви, влаштовувати клоунади, театральні постановки, але все це не забезпечить необхідної ефективності роботи.

Єдине, що треба, – просто навчитися працювати відповідно до Закону, так, щоб всі депутати заздалегідь знали, які питання вони мають розглядати, мали можливість до них підготуватися, і таким чином забезпечити результативну та ефективну роботу парламенту.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги