"Вести": цензура на сепаратизм!!!

1.3т

Від моменту появи в українському інформаційному просторі продукту під назвою "Вести" очевидним є її антиукраїнське спрямування. Саме це стало причиною недавнього штурму цього видавництва представниками Служби Безпеки України. На жаль, журналістикою діяльність працівників "Вестей" назвати складно – це більше схоже на проект, цілеспрямовану проросійську пропаганду з елементами підривної інформаційної діяльності. Зрозуміло, що подібний напрям роботи не має майбутнього в Україні, особливо в нинішніх складних умовах, коли журналістика має чітко дотримуватися стандартів неупередженості та об’єктивності.

Окремою проблемою видання "Вести" є джерела її фінансування, якими, за певною інформацією, є представники Віктора Медведчука та "Сім’ї". У зв’язку з розслідуваннями діяльності "Сім’ї", схеми фінансування газети "Вести" також потрапили в поле зору правоохоронних органів. І, знову ж таки, повертаючись до візиту СБУ до представництва цього видання, можна зробити висновок, що розслідування у цій справі було достатньо результативним.

Вчора було оприлюднено Закон про санкції проти Російської Федерації. Очевидно, що у Служби Безпеки України тепер є прямі докази причетності російських структур до фінансування газети "Вести", проти яких країнами Європейського Союзу, Сполученими Штатами Америки, а відтепер – і Україною, були запроваджені санкції.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости