Від запровадження нерадянських свят, наша армія менш радянською не стане. Цьогорічний Покров став для мене святом професійним, так уже сталося. Якихось особливих атрибутів свята я від нього не чекав, не ті часи, щоб гучно щось відзначати, але зранку почув бесіду між офіцерами, мовляв свято вважається для військових, а неробочий день у всіх крім військових, поки усі, хто успішно косять від армії святкують, у нас продовжує втілюватися у життя радянський девіз "солдат без роботи - злочинець". В армії ще дуже багато совкового, як зрозуміти заборону на користування електрочайниками поки на стіні не буде інструкції з використання? Кого ж тоді відбраковують медкомісії, якщо існує ймовірність того, що у війську є люди, які не вміють користуватися електрочайником, а у казармі де +12 інших можливостей зігрітися, скажімо небагато.

Оголошення про те, що буде вдень святковий концерт, стало сюрпризом. Доречі, сам концерт був позбавлений всіляких промов і це порадувало. Просто вийшли на сцену хлопці і дівчина і грали трішки свого, а трішки чужого і популярного, читали свої вірші, ніякого офіціозу, з військових на сцені лише один старлєй і той сологітарист, до того ж хороший, як людині яка 4 роки крутила діджействувала на радіо, мені сподобалося. Словом, за концерт подяка.

З небуденних речей наказ по всьому гарнізону зі штабу сухопутних військ подивитися документалку "Рейд"на одному з каналів про початок вторгнення російських військ (назву каналу не уточнюю,адже сам мав до нього опосередковане відношення перед мобілізацією). Фільм вийшов,до речі, хороший.

Принаймні після нього розумієш, що наша армія уже не зовсім совкова.

Словом, усіх ще раз із вчорашнім потрійним святом. До зв'язку.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости