Президент під час вчорашнього виступу з посланням до Верховної Ради сказав, що хоче 2016 рік проголосити роком англійської мови. Я як українець хотів би, щоб це був рік української мови.

Але насправді і 2016-й, і 2017-й, і всі наступні роки треба зробити роками українського народу, бо про нього забули за цими суцільними політичними шоу і виставами.

Виступи уряду в парламенті нагадують клоунаду. А сьогодні під час години запитань до уряду нас керівництво "уряду веселунчиків" розважало.

Цих "веселунчиків" треба запросити хоча б на екскурсію в зону АТО чи у військові частини, щоб вони подивились, в яких умовах живуть наші солдати; або в лікарні, де сьогодні немає ліків; а потім - на збори сільських громад, де розказують, що адміністративно-територіальну реформу шляхом об’єднання районів роблять добровільно, але за вже затвердженим планом Кабінету міністрів.

Також у посланні Президента не було жодної згадки про робочі місця, про те, що необхідне піднесення національної економіки, підтримка малому і середньому бізнесу тощо. Адже для них нічого не змінилося на краще: скажімо, підприємці як платили за часів Януковича приватним обленерго за електроенергію на 2 місяці наперед, так і продовжують платити сьогодні…

Не можна всі проблеми в країні постійно списувати на війну і Путіна! Не проти Росії треба боротися, а за Україну думати. Бо класик нас вчив, що об’єднувати Україну маємо не ненавистю до ворогів, а любов’ю до держави.

І при всій повазі до міжнародної спільноти: не врятують нашу державу американці, європейці і навіть грузини. Бо ця земля - наша, ми тут народилися і тут наші батьки. А тому крім нас – українців - ніхто її не врятує.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости