Назар Холодницький в Каліфорнії

назар холодницький

25-30 січня на запрошення української діаспори та благодійної організації Ukraine Relief штат Каліфорнію відвідав Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України — керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Ним було проведено ряд важливих зустрічей з сенаторами та конгресменами штату Каліфорнія, а також надважлива зустріч с губернатором штату Каліфорнія Джері Брауном.

Замість запланованих 15 хвилин зустріч тривала більше півтори години та пройшла надвичайно відкритій та довірливій атмосфері. На якій було погоджено та домовлено про співрацю та взаємодопомогу у розбудові вільного від корупції суспільства в Україні. Також пан Холодницький подякував громаді штату за масштабну допомогу своїй Батьківщині в нелегкі для неї часи, а також закликав і надалі спирияти розбудові та просуванні української позиції в Сполучених Штатах.

Видео дня

Нагадаю, за беспосередньої участі благодійної організації Ukraine Relief було прийнято резолюцію про визнання Голодомору сенатом штату Каліфорнія в серпні місяці минулого року. В свою чергу громада відзначила значний поступ у запобігання корупції в Україні та відзначила важливу роль САП та особисто керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури в боротьбі з цим принизливим явищем і запевнила в своїй підпримці на цьому нелегкому шляху.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...