Владимир Дорош: Втратити спадок – це загубити себе! - последние новости Украины - Блог о жизни | Обозреватель 22 января
Примите участие
в розыгрыше
Xiaomi Redmi 5 PlusУчаствовать
СпортLady

Втратити спадок – це загубити себе!

Споконвічна мрія українського народу – єдність і незалежність. Саме це стало міцним підгрунттям для породження соборності України.

Глибоке історичне коріння вітчизняної історії береже в собі пам"ять про давні міжусобні чвари, війни й негаразди, що пригнічували нашу Батьківщину. Хотілося вірити, що все це назавжди залишилося на запилюжених сторінках трагічної історії.

Але у 2014 році, у новому тисячолітті, в часи толерантності та буяння демократії, жорстоке лихо знову завдало підступного удару стражденній Україні – країна захлинулася у кровопролитній братовбивчій війні. Недоброзичливці роками вичікували слушної нагоди, щоб пошматувати нашу Батьківщину та по клаптику розграбувати славні, багаті та родючі землі.

Незламна броня України – мужні та відважні воїни-захисники, нащадки славетного козацького роду. Як тільки прожерлива війна завдала неочікуваного удару – одразу українські патріоти відчайдушно стали на захист незалежної та соборної України. Адже ця держава – безцінний скарб, переданий дідами-прадідами, які поклали свої життя задля єдності й свободи Батьківщини.

Втратити такий важливий спадок – це загубити себе, власний національний стержень, лишитися патріотичних цінностей. А свідомі українці не змогли змовчати, стерпіти чи скоритися. Українські герої й до сьогодні самовіддано відстоюють честь і єдність рідного краю на пекельному, охопленому війною сході.

Схиляю голову перед величним подвигом тих, хто згуртувався в годину розбрату, хто вільно висловлює думки у хвилину масової ідеологічної істерії, хто віддає життя за шанс на мирне майбутнє.

Відзначення Дня Соборності України в котрий раз нагадує нам про цілісність величного українського народу: від Карпат і до Донбасу – все це єдина і неподільна Батьківщина!

Я вірю в торжество справедливості, вірю в добру долю рідної Вітчизни, вірю в прийдешній мир і спокій для держави. А чарівний ключ до здійснення споконвічних національних мрій - свобода й соборність – схований у гуртуванні й порозумінні всіх без винятку українців!

Разом ми – сила, ми – незламні, ми – Україна!

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги