Друзі Путіна наступають

Франсуа Фійон і Володимир Путін

Як бачите, світовий тренд такий, що більше голосують за представників консерваторів від правих сил і традиційних правих. Один із кандидатів на пост президента Франції, який виграв праймеріз, Франсуа Фійон теж позиціонує себе як неоконсерват, є схильним до євроскептицизму та близькості до Росії. Це чітко проявляється в його риториці. Так приміром, на останніх дебатах він сказав, що відповідальність від виконання Мінська лежить в тому числі і на Україні, щоб вона приймали ті рішення, які зобов’язалась. Анексію Криму він не визнав, але сказав, що є прецедент Косова. Так само він виступив за зближення з Росією в Сирії.

Видео дня

Радники Фійона – це проросійські ставленики російського походження, які давно з ним працюють. Сам Фійон добре знайомий з Путіним. Він добре його підтримав, коли Фійон фактично був ніким, депутатом в Парижі. Тоді Путін запрошував його до себе і вони дійсно мають гарні відносини. Це все не вселяє оптимізму.

Які шанси у Фійона взагалі? Соціологічні опитування не сподівалися, що він взагалі виграє праймеріз. Всі думали, що у фінал вийдуть Ален Жюппе і Ніколя Саркозі. Але Саркозі програв.

Фійон же грає на хвилі старої доброї Франції. Він такий французький буржуа, який виріс у католицькій сім’ї, мама викладач, батько нотаріус. Є прихильником традиційних сімейних цінностей. В соціальному плані, він як Тетчер, виступає за різкі реформи, скорочення державного сектору, лібералізм Франції. А в плані зовнішніх відносин є сувереністом, євроскептиком і виступає за сильну Францію.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...