УкрРус

Чого чекають солдати після виборів

Скільки не розмовляв із сослуживцями про прийдешні вибори, особливого ентузіазму від них не дочекався. Цікавлять вони мало кого, а віддаленість від своїх виборчих дільниць і відсутність можливостей спостерігати за кандидатами робить їх ще менше привабливими. Більш-менш змістовно можна поговорити лише про вибори міських голів і то у великих містах, наприклад, з харків'янами або киянами, якоїсь обізнаності у справах домашніх у мешканців маленьких міст чомусь не спостерігається. При тому, що саме вони у першу чергу мають відчути зміни які по-ідеї несе із собою децентралізація влади.

Звісно, чимало солдатів, які служать неподалік від місця постійного проживання скористалися зручним приводом і подали рапорти на звільнення для того щоб взяти участь у виборах, але на порядку денному у них у першу чергу провести час із сім'ями або друзями, прикупити щось собі до зими адже впевненості у тому що ми будемо забезпечені всім що необхідно немає. Волевиявлення, як таке цікавить мало кого...

Взагалі тема №1 що буде після виборів. Усіх цікавить, яких кроків чекати після відведення танків, яка реакція буде з того боку після 25 жовтня. Дехто просто вважає, що перемир'я - це така форма договорняка для того, щоб не заважати передвиборчому процесу і гадає, який інтерес в тому у терористів, чим їх зацікавили, чи не буде якихось чергових "здач" після того як все пройде рівненько і на територіях суміжних із зоною конфлікту пройдуть "потрібні" або "не потрібні" кандидати, а дехто просто готується до відправки у зону АТО як тільки стануть відомими результати голосування.

Зусиль на роз'яснення важливості місцевих виборів було явно не достатньо і сподіватися того, що це мало зробити військове керівництво на місцях теж справа марна, будь-якому командиру спиться спокійніше, коли солдат у розташуванні частини, а самих солдатів цікавлять більш прикладні до їхнього життя речі. Словом, поки солдати служать, подбати про вибори органів місцевої влади мають ті, хто лишилися вдома.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги