Чого чекають солдати після виборів

9.3т

Скільки не розмовляв із сослуживцями про прийдешні вибори, особливого ентузіазму від них не дочекався. Цікавлять вони мало кого, а віддаленість від своїх виборчих дільниць і відсутність можливостей спостерігати за кандидатами робить їх ще менше привабливими. Більш-менш змістовно можна поговорити лише про вибори міських голів і то у великих містах, наприклад, з харків'янами або киянами, якоїсь обізнаності у справах домашніх у мешканців маленьких міст чомусь не спостерігається. При тому, що саме вони у першу чергу мають відчути зміни які по-ідеї несе із собою децентралізація влади.

Звісно, чимало солдатів, які служать неподалік від місця постійного проживання скористалися зручним приводом і подали рапорти на звільнення для того щоб взяти участь у виборах, але на порядку денному у них у першу чергу провести час із сім'ями або друзями, прикупити щось собі до зими адже впевненості у тому що ми будемо забезпечені всім що необхідно немає. Волевиявлення, як таке цікавить мало кого...

Взагалі тема №1 що буде після виборів. Усіх цікавить, яких кроків чекати після відведення танків, яка реакція буде з того боку після 25 жовтня. Дехто просто вважає, що перемир'я - це така форма договорняка для того, щоб не заважати передвиборчому процесу і гадає, який інтерес в тому у терористів, чим їх зацікавили, чи не буде якихось чергових "здач" після того як все пройде рівненько і на територіях суміжних із зоною конфлікту пройдуть "потрібні" або "не потрібні" кандидати, а дехто просто готується до відправки у зону АТО як тільки стануть відомими результати голосування.

Зусиль на роз'яснення важливості місцевих виборів було явно не достатньо і сподіватися того, що це мало зробити військове керівництво на місцях теж справа марна, будь-якому командиру спиться спокійніше, коли солдат у розташуванні частини, а самих солдатів цікавлять більш прикладні до їхнього життя речі. Словом, поки солдати служать, подбати про вибори органів місцевої влади мають ті, хто лишилися вдома.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости